Apsirenk kostiumą! 8 stiliaus patarimai jaunikiui


1. Nenaudokite rato

Svarbiausia: pažiūrėkite ir jaustis kaip patys. „Jūsų vestuvių diena yra ne laikas, kad galėtumėte padaryti netikėtą parodą, - sako Dan Rookwood, JAV redaktorius MrPorter.com. Venkite pernelyg madingų daiktų, pvz., Apykaklės strypų, liesų kaklaraiščių ar satino kratelių, nebent jie yra jūsų kasdieninio stiliaus parašo dalis.

 

2. Eikite į „Išbandytos ir tikros spalvos“

Niekas niekada nesigailėjo, eidamas į praeitį pilka, raudona, tamsiai arba juoda. Šie atspalviai yra visuotinai lieknantys, gerai fotografuojami ir nesuderinami su nuotakos vakarėliu, nesvarbu, ar jie dėvi karštą rožinę, ar vėsią mėlyną.

 

3. Dėvėkite tinkamą svorį

Aušintuvo oras reikalauja heftier audinių, pavyzdžiui, vilnos ar kašmyro, bet jei tu susituoksi vasarą arba kur jis yra karštas ir drėgnas, šviesūs audiniai, pavyzdžiui, linas, khaki ir seersucker yra privalomi. „Tiesiog būkite tikri, kad laikysitės plonas, - sako Niujorko stilistas Markas Holmesas. Didelės ar blizgios lengvos tekstilės atrodo aplaistytos ir neformalios.

Išbandykite „Tux“ nuomos paslaugą

4. Deimantai yra amžinai - baltieji mygtukai nėra


„Geriausias baltas marškinėlis yra naujas, - sako Rookwood. Pavasarį, skirtą medvilnės plunksninės apykaklės versijai su prancūziškais rankogaliais arba perlamutro mygtukais. Pasirinktiniam pasirinkimui, kuriam nereikia jokių detalių, „SuitSupply.com“ siūlo įvairius gabalus ir audinius, pradedant nuo $ 149.

 

5. Patenkinkite save

Tikėtina, kad puikiai supjaustyti buvusio „linebacker“ žaidėjas taps indie grupės dainininku. Platus apvalkalai linkę sulenkti pirmuosius („Tom Ford“ daro puikią versiją), o pastarasis geriausiai atrodo siauresniu siluetu (YSL yra geras pasirinkimas). „Daugelis iš mūsų yra kažkur viduryje“, - sako Holmesas, kuris mėgsta „Burberry London“ iškirpti.

Gaukite daugiau Holmes patarimų

6. Suteikite „Groomsmen“ Bro (suknelė) kodą


Jūsų geriausi draugai nėra klonai, ir tai mažai tikėtina, kad jie jaustųsi patogiai tame pačiame kostiume. Vietoj to, nustatykite aiškius elegantiškos variacijos standartus, pvz., Paprašykite, kad visi atvyktų į juodą tux ar tamsų kostiumą, ir pridėkite darnų priedą, pvz., Atitikimo kaklaraištį arba kišenę, sako Rookwood. Viena pastaba: Marškiniai ir batai turėtų būti suderinti, todėl būtinai nurodykite kiekvieno spalvą.

 

7. Žinokite apatinę liniją apačioje

Apatinis dviejų arba trijų mygtukų kostiumo mygtukas visada paliekamas nepanaikintas. Dar kartą perskaitykite - tai yra faktas, kurį lengva pamiršti, bet niekada nesikeičia. „Jei tai yra vieno mygtuko kostiumas, tai atlikite, - sako Rookwood. "Jei tai keturių mygtukų ... galbūt norėsite apsvarstyti kitokį pasirinkimą."

Žr

8. Atlikite kostiumo pritaikymą „Cheat Sheet“


Tai tinka, kuri daro kostiumą. Štai ką prašyti, kai kalbama apie pakeitimus.

    Striukė, kuri nipsis ties juosmeniu, bet ne traukia ant mygtuko. Marškinėliai, kurie žiūri ketvirtį colio žemiau jūsų striukės rankovės, kai rankos yra žemyn.


Žr