Kaip pradėti naują atostogų tradicijas, kai tik esate vedęs


Fotografija: Kate Headley

Naujastradicija: Prekyba iš Kalėdų - vieneri metai jūs būsite su savo šeima, kita su savo.

Tai puikus sprendimas, jei jūsų šeima negyvena šalia jūsų. Susidomėję mėginote pasimėgauti visiems, bandydami praleisti didelį laiką su abiem tėvų rinkiniais, taip pat ir su šeima. Realybė: visi jaučiasi trumpai pasikeitę, įskaitant jus.

Nors nepraleisite savo tėvų metų, jūs būsite mažiau pabrėžę ir galėsite mėgautis atostogomis be papildomo spaudimo žiūrėti į laikrodį, pasirengusią lenktyniauuti po duris kitam apsilankymui. (Ir tikiuosi, kad pamatysite savo šeimas kitais metais.)

Naujastradicija: Kelios valandos praleidžia atostogų veiklą nuo šeimos.

Pasirodo, kad jo šeima nesukelia didelio dėmesio apie Kalėdas. Ir tavo darbas, bet jūs pasiliekate su savo žiupsniais šiais metais, todėl jūs liūdna. Štai kodėl jums reikia sukurti savo Kalėdų magiją, o elfai net nedalyvauja! Planuokite truputį nukelti nuo savo žmonių:

Eikite į Kalėdų chorų koncertą, pasigrožėkite jaudinančiais / baisiais vaikais Santa Kalėdų centre prie prekybos centro, išgerkite restorano židiniu kiaušinius, arba darykite viską, kas jus įkvepia Kalėdų dvasia. Net kai jūs praleidžiate atostogas su savo mylinčiais Kalėdų žmonėmis, tęskite šią jaukią tradiciją išvykdami per šeimos prastovą kai kuriems atostogoms, kurie tik du.

Naujastradicija: Jūsų namuose yra medžio apdailos šalis.

Jūs blogai jaučiatės, kad atostogų metu niekada neišleidžiate kokybės laiko savo namuose. Tarp šeimos vizitų, darbo grupių ir apsipirkimų neturėjote laiko medžiui įdėti.

Džiaukitės ir pakvieskite draugus ir šeimą pakabinti ornamentus (kai kuriuos iš savo vaikystės, kai kuriuos iš savo, ir naujus, kuriuos pirkote kartu), ir sukurkite individualius popierius, blizgesį ir žymeklius. Padarykite čili puodą, paprašykite visų pareikšti gėrimus ir dainuoti kartu giesmes. Papildomi taškai Charlie Brownas Kalėdos ant televizoriaus fone.

Naujastradicija: Tiek Kalėdų eglutės, tiek menoros rodymas, kad pagerintumėte savo religinius įsitikinimus.

Jūs esate žydas, jis yra katalikas, bet nereikia vieno atostogų simbolio, kad dominuotų jūsų namuose. Ir kadangi Hanuka dažniausiai būna anksčiau nei Kalėdos, jums nereikės nuspręsti tarp dviejų švenčių.

Naujastradicija: Dovanoti pinigus labdarai, kurią turėjote išleisti dovanoms.

Jei jaučiatės, kad Kalėdos tapo pernelyg komercializuotos, išsaugokite savo kreditinę kortelę, kad gautumėte dovaną, kuri būtų naudinga. Kašmyro džemperis gali jaustis puikiai, bet pasitenkinimas žinoti, kad padėjo žmonijai jaustis dar labiau.