Sophie Turner, palyginti su Joe Jonas, ieškojo amžinojo namo


Fotografija: Raymond Hall / GC vaizdai

Joe Jonas galėjo pasiūlyti Sophie Turner 2017 m. Rudenį, bet Sostų karai aktorė vis dar šokiruoja, kad ji susituokia. Interviu už Marie Claire, žvaigždė atsispindėjo jos palyginti naujame statuse.

„Aš vis dar patinka,„ aš užsiėmęs! “, - žurnale sakė ji. Ji taip pat palygino žingsnį į kitą didelį etapą - namo pirkimą. „Tai puiku, kad būčiau užsiėmęs. Ne taip, kaip aš pasiekiau nieko, bet aš rasiu savo asmenį, kaip aš rasiu namą, kurį myliu ir nori likti amžinai“.

SUSIJUSIOS: „SOPHIE TURNER“ ATEITIS ATSTOVAS TEISĖ, KURIAS JŪSŲ JŪSŲ ŠEIMAI

Nors Jonas yra jos „žmogus“, ji patikino, kad ji yra savo taip pat. „Yra tokia keista klaidinga nuomonė, kad vedimas yra didžiausias dalykas, kuris jums kada nors atsitiks. Bet aš visada pastebėjau, kad mano karjera yra kažkas, ką dirbau, ir kai pasiekiu kažką, yra prasmė, kad tai yra didžiausias dalykas Aš padarysiu savo gyvenime. " Atitinkamai Turneris savo gyvenime nustatė pusiausvyrą kaip sužadėtinį. "Yra taikos jausmas, kad ateina su jūsų asmeniu. Bet yra karas, kuris ateina su jūsų karjera."

Anksčiau Turneris pasidalino, kad ji nėra skuba susieti mazgą. Konkrečiai, ji laukia šiek tiek prieš ieškodama savo vestuvių suknelės. „Manau, kad mada nuolat keičiasi“, - sakė ji Žmonės. „Niekada nežinote, kas kitais metais bus madingi, todėl manau, kad dabar tiesiog užsidarau.“