Dainininkas Tori Kelly dalyvauja!

 

Aš tave myliu

Paštas, kurį bendrina tori kelly (@torikelly)

Tori Kelly bus nuotaka! Dainininkė tiesiog įsitraukė į vokiečių krepšinio žaidėją André Murillo, ir abi paskelbė įdomias naujienas apie socialines žiniasklaidos priemones.

Savaitgalį Kelly subtiliai atskleidė naujieną apie jos dalyvavimą Instagram, paskelbdama nuotrauką, rodančią savo naują deimantų žiedą. Vaizde ji atrodo nustebusi, nes Murillo stovi šypsosi už jos. Murillo paskelbė savo Instagram nuotrauką, šį kartą fotografuodama pora. Jo antraštė tapo aiškesnė. „Turėti ir laikyti… Branginti ir saugoti. Mano geriausias draugas sakė„ taip “, - rašė jis.

AMERIKOS DIEVAITIS ALUM SCOTT MCCREERY

 

• Turėti ir išlaikyti ... puoselėti ir saugoti. Mano geriausias draugas sakė „taip“

Pranešimas, kurį bendrina André Murillo (@ acmurillo22)

Pagal Žmonės, kelios įžymybės pasveikino porą dėl jų dalyvavimo, įskaitant Jordin Sparks ir Mitch Grassi iš Pentatonix.

Kelly yra muzikinis menininkas, kuris gavo „YouTube“ dainų viršelį. Pastebėjusi, ji pasirašė etiketę ir išleido pirmąjį albumą, Nesugriaunama šypsenaTais pačiais metais ji laimėjo „Billboard Women“ muzikos „Breakthrough Artist“ apdovanojimuose ir buvo nominuota kitiems didžiuliams apdovanojimams, įskaitant Grammy apdovanojimų geriausio naujojo menininko titulą 2016 m. Dainuoti. Murillo yra profesionalus sportininkas.

 

Paštas, kurį bendrina tori kelly (@torikelly)

 

Pralaimėjo

Pranešimas, kurį bendrina André Murillo (@ acmurillo22)

Pora nebuvo drovūs apie tai, kad jie žavisi visuomenės akyse, nes abi naujai įsidarbinusios poros pusės dažnai parašė saldus nuotraukas Instagram. Neseniai Kelly pasidalino Murillo vaizdu, kurį jis pakėlė į orą. Tuo tarpu Murillo pasidalino savimi su savo dabar sužadėtiniu. "Pralaimėjo", jis pavadino tą vaizdą.