Kas yra Silikoniniai vestuviniai žiedai?


Fotografija: Brittney Hanvey

Kai įsivaizduojate vestuvinius žiedus, jūs tikriausiai vaizduojate metalines juostas, todėl jūs galėtumėte įbrėžti galvą gumos versijos idėjoje. Akivaizdu, kad silikono stiliai tampa vis populiaresni, nes jie gauna tam tikrų nuotakų ir jauniklių naudą. Norėdami sužinoti daugiau apie šią galimybę, kalbėjome su dviem pagrindiniais rinkos ekspertais. Čia jie atsako į visus jūsų klausimus apie santuokos papuošalų tendencijas.

Susiję: kaip matuoti žiedo dydį

Kas yra žiedai su silikonu?

Vardas sako viską. Jie yra gumos juostos, kurios yra vyriškos ir moteriškos stilių ir dėvimos sutuoktinio sąjungai atstovauti. „Silikoniniai vestuviniai žiedai yra puiki alternatyva tradicinei metalinei vestuvių juostai“, - sako Carrie Seifert iš QALO. „Brighton Jones“, „Enso“ žiedų įkūrėjas, nurodo, kad jie taip pat gali būti tokie pat stilingi, kaip pirmiau pavaizduoti ženklai.

Ar silikono vestuviniai žiedai saugūs?

Taip, ir čia taip. „Silikoniniai žiedai yra patvirtinti naudoti daugiau darbo vietų ir profesijų nei bet kuris kitas žiedas“, - sako Seifertas. „Daugeliu atvejų jie taip pat užkerta kelią sužalojimams, įskaitant pūslių atsiradimą, žiedinę avulsiją ir deglovingumą“. Taip yra todėl, kad „jei bus sugautas, žiedas lūžta prieš sužeisdamas pirštą“. Silikonas yra ne tik lankstus, bet ir patvarus. Tai „nežadinantis ir hipoalergiškas“, - patvirtina Jonesas, o Seifertas paminėjo, kad jis taip pat yra „ne akytas“. Nenuostabu, elektrikai, slaugytojai ir mėgstami pirkti gumines vestuvių juostas.

Kodėl dėvėti silikono vestuvinius žiedus?

Visų pirma, jūsų gyvenimo būdas. „Aktyvios poros gali nuspręsti įsigyti ir dėvėti silikoninius vestuvinius žiedus, kad jie būtų naudojami treniruoklių salėje ar mėgstamiausių lauko užsiėmimų metu, leidžiant jiems palikti savo tradicinius žiedus namuose,“ - sako Seifertas. Kitais atvejais „jų profesija neleidžia jiems dėvėti metalinio žiedo“, arba daro tai mažiau saugi ar patogi. Štai kodėl gausite gumines vestuvių juostas kiekvienam iš profesionalių sportininkų prie ugniagesių.

Apeliacinis skundas apima ne tik tinkamumą ir darbą. Pagal „Seifert“, „poros, keliaujančios, poros, turinčios mažus vaikus (jie nenori subraižyti savo vaiko su deimantų žiedu ar pažeisti jų žiedą važiuodami kūdikį), arba žmonės, turintys metalo alergiją“, gali būti nukreipti į silikoną vestuvių papuošalai. Be saugos ir komforto privalumų, jie „madingi ir prieinami“, - priduria Jonesas. Tiek „Enso“ žiedai, tiek „QALO“ stiliai būna įvairių spalvų ir dizainų, o pirmasis - tik 9,99 $, o vėliau - nuo 19,99 USD. Savo ruožtu, jei „panašūs variantai“, kaip teigia Seifertas, galite įsigyti daugiau nei vieną, nepažeidžiant banko. Taip pat galite gauti jūsų pritaikymą (su tekstu, modeliais ir kt.), Kad iš tikrųjų atitiktų jūsų viziją.

Iš esmės, ar esate drąsūs, ar turite ypatingų karjeros aplinkybių, vestuvių žiedai gali sukelti nerimą dėl jūsų santuokos simbolizavimo. Užuot be juostos, galite dėvėti vieną, kuri atitinka jūsų poreikius, arba nusipirkti alternatyvą, kad papildytumėte savo tradicinį, kai geriau palikti kažką metalo.