Kaip įsigyti sužadėtuvių žiedą kartu ir vis dar nustebinti pasiūlymu


Fotografija: Kayla Barker

Yra daug priežasčių, kodėl poros pasirenka apsipirkti kartu su sužadėtuvių žiedu. Galbūt jums nepatinka dideli siurprizai, arba tiesiog norėsite iš savo partnerio atimti stresą. Gali būti, kad jūsų partneris nenori priimti tokio didelio finansinio sprendimo, nesuteikdamas savo indėlio, arba kad turite ypatingą stiliaus jausmą. Nesvarbu, kodėl pasirinkote apsipirkti kartu su žiedu, žinokite, kad pasiūlymas vis tiek gali jus nustebinti. Kaip, paklausti? Štai keletas patarimų, kurie padės jums apsipirkti kartu su žiedu, bet vis tiek bus išpūsti, kai užduodamas klausimas.

Susiję: Nekilnojamasis pasiūlymas Istorijos Mes mylime

Nesutinku su jokiais terminais.

Tik todėl, kad rudenį perkate sužadėtuvių žiedus, tai nereiškia, kad tuos žiedus dėvėsite prieš prasidedant naujiems metams. Tiesą sakant, jūsų būsimas sužadėtinis gali nuspręsti laikyti visus kalendorinius metus prieš iškeldamas klausimą. Jei tikrai rūpinatės pasiūlymo nustebimu, nė vienas iš jūsų neturėtų aiškiai sutikti su jokiais terminais. Tai gali lengvai įvykti kitą dieną po to, kai paliekate juvelyrą arba po dešimties mėnesių - leiskite savo svarbiam kitam planui pasiūlyti savo laiką.

Nepirkite žiedo kartu.

Gali būti, kad norėsite eiti taip pat, kaip ir faktinį centro akmenį, bet kai kalbama apie tokį svarbų sandorį, leiskite savo partneriui tai padaryti. Jei nežinote, kada žiedas buvo nupirktas, jūs nežinote, kiek laiko tai vyksta gamyboje arba kada jis bus pasiektas.

Nesirinkite kiekvienas žiedo elementas.

Kiekviena pora yra kitokia, taigi, kiek pasakyti, kad norite turėti galutinį produktą, yra visiškai jums priklauso. Galbūt norėsite rinkti deimantus kartu, arba galite jaustis patogiau, suteikdami savo partneriui kai kuriuos nurodymus dėl nustatymo, akmens ir metalo parinkčių. Galite važiuoti bet kuriuo maršrutu, bet jei jums rūpi, kad esate šiek tiek nustebinti, turėtumėte leisti savo partneriui priimti sprendimus be jūsų.

Negalima daryti tikėtinų.

Tai yra daugiau dėl ateities sužadėtinio: jei partneris jau žino, kad įsigijote žiedą, jums gali tekti galvoti už lauko ribų, kad suplanuotumėte pasiūlymą, kuris jį tikrai stebina. Viskas, ką galite padaryti, kad išstumtumėte savo partnerį nuo tako ir išlaikytumėte jį ant kojų pirštų, yra svarbu, jei norite, kad didelis momentas būtų netikėtas. Be to, planuokite pasiūlymą, kuris yra toli nuo to, ko jis ar ji tikisi, kad jums būtų įdomesnis ir ypatingesnis.