Viskas, ką reikia žinoti apie „Rosé“ aptarnavimą savo vasaros vestuvėse


Fotografija: Winco sutikimu

Birželio 10 d. - Nacionalinė Rosé diena, ir mes žinome, kaip švęsti. Pasidalinkite savo meilės rausvais daiktais stilingai įtraukdami ją į savo vestuvių dieną. Jei esate vasaros nuotakos ar jaunikis, tada atkreipkite dėmesį: „Rosé“ yra Tai sezono gėrimas.

Nors populiarus, jūs galite mažiau sužinoti apie gėrimą nei klasikinis raudonas ir baltas. Štai kodėl mes kalbėjomės su vyno klubo „Winc“ vyno direktoriumi Katie Owen. Prenumeratos paslaugos atstovas žino viską apie rožinį gėrimą, ir ji atsako į klausimus, kuriuos mes žinome. Dėl nepriekaištingos paprasto gudro integracijos nepamirškite toliau, nei šie privalomi.

PERFECT ROSÉ VYNAI VISIEMS BRIDŽIAMS

Pirmas dalykas: kodėl tarnauti rožei?

„Yra daug priežasčių, kad vasaros vestuvėse tarnautų rožė, tačiau yra dvi, kurios, mano nuomone, yra svarbiausios,“ akcijos Owen. „Pirma, rožė yra pagrindinis atgaivinimas“. Šiltos oro vestuvės gali būti karštos, karštos, karštos, o apranga nedaro jokios naudos. „Vyrai žiūri į kostiumus ar tuxes, o mes moterys žino, kad kartais mes nesame patogiausi - ar erdvūs - suknelės ar suknelės. Ką mes galiausiai norime, kai stovime degančioje saulėje. atšaldyta “, - sako ji. Vien tik rožė tampa gyvybinga, ypač lauko sąlygomis.

„Antra, rožė yra įvairiapusiška, kai kalbama apie maistą, todėl tai yra nesėkmingas poravimas su tuo, ką jūs turite meniu. Sunku rasti vyną, kuris bus gerai suporuotas su visais kursais, nuo programų iki galo į maitinimą ir net desertą. “ Ieškote kvailo buteliuko? „Sausas rožė yra puiki galimybė“, - sako Owenas. "Tai nebus pernelyg didelio skonio ir gali turėti rūgštingumą, kurį vynas turi susieti su maistu."

Taigi, rožė yra pritaikoma, bet kas yra geriausia vasaros maisto produktai sujungiami su?

Pasirodo, kad yra tona, kurią Owen patvirtina. Mylite naminius paukščius? Pabandykite kepti vištiena arba vištienos piccata. Daugiau jūros gėrybių ar vaikino? Pasirinkti tunus, midijas, krevetes, ceviche arba skanius lašišus su pesto. „Gazpacho“ poros gerai tinka skoningoms sriuboms, o arugula salotos puikiai skanios kartu su rožine (ypač su pecorino pabarstytais). Naudodamiesi programomis, negalite suklysti su grūdais ir sūriu, taip pat galite laisvai įtraukti ir bruschetta. Atsitiktinis, paplūdimys, itališkas, jūs jį pavadinate - rožė užtikrins, kad jūsų meniu bus.

Tarnauti jį tiesiai atrodo lengva, bet ką apie parašo gėrimą?

Gaivus ir paprastas, kodėl nebūtų norite eksperimentuoti su vynu? Owen'as jums padengė penkis super paprastus receptus, kuriuose yra vynų, kurių paslauga yra jos prenumerata.

„Garden Party Punch“: 3 oz vasaros vandens rožė, 1 ½ oz džinas, 3 oz rubino-raudonojo greipfrutų sultys, vienas valgomųjų gėlių ledo kubas ir vienas rozmarinų šaknis.

Taip Way Negroné: 3 oz vasaros vandens rožė, ¾ oz Campari, 1 oz Lillet Blanc ir vienas greipfrutų žievelės.

„Rosé All Day“: (iš „Kat Odell“ Dienos gėrimas; pavaizduota aukščiau): 4 uncijos Ruza Rosé, 1 uncijos Aperol, ½ oz šviežių citrinų sulčių, dvi korpuso braškės ir sodos vanduo, atšaldyti.

Draugai su privalumais:(iš „Kat Odell“ Dienos gerimas): 4 puodeliai imbiero alaus, vienas butelis „Ruza Rosé“, vienas butelis „Cocchi Aperitivo Americano“, 2 puodeliai šviežių citrinų sulčių, 10 brūkšnelių greipfrutų, citrinos ratai ir valgomieji gėlių ledo kubeliai.