Pažvelkite į „Sarah Ferguson“ vestuvių suknelę ir žiūrėkite, kaip ji lygina su princesė Eugenie suknelė


Fotografija: Getty

Nuotakos vestuvių diena galiausiai yra apie šeimą - tai paaiškina, kodėl tiek daug moterų į savo išvaizdą įtraukia savo motinos didelės dienos aprangos elementą. Naujausias nuotaka tai padaryti? Princesė Eugenie, kurios Peter Pilotto vestuvių suknelė subtiliai susieta su mama Sarah Ferguson nuotakos drabužiu. Jorko kunigaikštystė susituokė su Eugenie tėvu, princu Andruju, 1986 m. Liepos mėn. Kaip paaiškėjo, ji taip pat buvo įkvėpimo šaltinis Eugeniei, nes ji sukūrė savo vestuvių suknelę.

Čia palyginama karališkosios motinos ir dukters vestuvių suknelės (jie labiau panašūs, nei manote!).

Susiję: princesė Eugenie ir Jack Brooksbank yra vedę!

Jie abu dalyvavo subtiliame modelio darbe.

Iš pirmo žvilgsnio pasirodė, kad princesė Eugenie vestuvinė suknelė yra matinė balta, tačiau po tolesnio patikrinimo suprasite, kad žakardo šilkas, medvilnė ir viskozės drabužių viršutinis sluoksnis pasižymi sudėtingu audimu - modeliu, kuris nurodo sūkurius, atsiradusius ant kūno iš Saros vestuvių suknelės. Jorko suknelės hercogienė taip pat buvo išsiuvinėta gėlėmis, kamanėmis ir usniais, kurie buvo linkę į „Ferguson“ šeimos herbą.

Abi nuotakos pasirinko atvirą nugarą.

Nors Eugenie ir Sarah vestuvių suknelės kaklaraiščiai buvo visiškai skirtingi (pirmasis pasirinko V-kaklą, o vėliau pasirinko kaušą), abu stiliai demonstravo savo nugarą ir pečius - drąsus pasirinkimas karališkiems nuotakams. Tačiau Eugenie atveju šis sprendimas turėjo papildomą svorį. Ji kenčia nuo skoliozės, bet tvirtai nenorėjo slepti savo chirurginių randų savo didelėje dieną. Kitas struktūrinis panašumas? Abi nuotakos vilkėjo ilgomis rankovėmis. Fotografija: Yui Mok - WPA Pool / Getty Images

Eugenie davė Sarah dramatišką nugarą moderniam atnaujinimui.


Jorko vestuvių suknelės kunigaikščio nugarą apibrėžė platus lankas. Jos dukra pasirinko šiuolaikinę iteraciją toje pačioje vietoje, tačiau kilpa buvo daug labiau architektūrinė, ir daugiau skaito kaip mazgas nei lankas.

Abu nuotakai pasirinko ilgus traukinius.

Dėl savo Vestminsterio abatijos ceremonijos Sarah žinojo, kad jos traukinys turės užpildyti pratęstą praėjimą. Kunigaikščio satino kūrimas padarė tik tą (ir taip pat pasižymėjo siuvinėtu „A“ ir „S“, atstovaujančiu karališkosios poros sąjungai). Princesė Eugenie taip pat pasirinko išplėstinį traukinį, kuris (laimei) buvo pakankamai sunkus, kad atlaikytų aukštus vėjus jos vestuvių dieną.