Pats „Sekso pora“ vadovas vestuvių juostoms kartu su draugais


Fotografija: Lauren Kinsey

Dabar, kai jūsų kitas svarbus sutiko padaryti jus laimingiausiu vyru ar moterimi, atėjo laikas pasitraukti į verslą ir pradėti planuoti didelę dieną. Vienas iš didžiausių ir prasmingiausių jūsų sąrašo darbų bus pasirinkti vestuvių žiedus. Priklausomai nuo to, kas siūlo tos pačios lyties santykius, vienas ar abu gali turėti žiedą. Pirma, turėsite nuspręsti, ar abu norėsite keistis naujomis juostomis per ceremoniją. Darant prielaidą, kad tai padarysite, turite nuspręsti, kaip juos pasirinkti. Kai kurios poros pageidauja kiekvienai pasirinkti savo grupes, o kitos mėgsta turėti galimybę pasirinkti vieną savo partneriui. Nesvarbu, kaip nuspręsite juos įsigyti, ketinate priimti didelį sprendimą: šie žiedai simbolizuos ryšį, kurį jūs bendrinate. Siekdami padėti ieškoti, mes kalbėjomės su juvelyrikos ekspertais ir paprašėme, kad jie dalintųsi geriausiais patarimais apie tos pačios lyties poras, kurios planuoja apsipirkti vestuvių grupėms.

Susijusios temos: Vestuvių juostos, puikiai susietos su unikaliais sužadėtuvių žiedais

Rasti juvelyrą, kuriuo galite pasitikėti.

Kaip tos pačios lyties pora, jūs turite teisę į tą pačią patirtį, kurią turi kiekviena kita pora, taigi atlikite deramą patikrinimą, kad įsitikintumėte, jog esate juvelyras, kuriam pasitikite ir esate patenkintas, - sako Julie Weintraub, savininkas ir prezidentas Gold and Diamond Source Clearwater, Florida. „Jūs turėtumėte sugebėti būti savimi ir švęsti savo meilę, kai vaikščiote į duris, nepriklausomai nuo to, kokie santykiai esate,“ sako ji. "Turėtumėte jaustis pasveikinti atviromis rankomis!"

Negalima laukti iki paskutinės minutės.

Net jei nė vienas iš jūsų planuoja nešioti žiedą su deimantu, vis tiek norėsite suteikti sau daug laiko - mes kalbame apie mėnesius - pasirinkti savo vestuvių juostas prieš jūsų didelę dieną. „Vestuvių juostos tiesiog yra vienintelis dalykas, kurį dėvėsite kiekvieną dieną visą savo gyvenimą“, - sako Amandos Gizzi, Amerikos juvelyrų atstovas. „Negalima nusipirkti vestuvių juostų ant nugaros.“ Tai gali užtrukti kelias savaites, kol jūsų svajonių žiedas bus baigtas, o išlaidos, susijusios su proceso pagreitinimu, gali pridėti!

Pabandykite įvairius metalus ir stilius.

Prieš pradėdami paiešką, „Diane Roth“, „L'Armoire“ savininkas, Naujasis Kananas, Konektikutas, rekomenduoja poroms žinoti, kokio tipo metalą jie nori savo žiedams. Kad padėtų jums nuspręsti, ji siūlo pereiti į skirtingas parduotuves ir bandyti įvairias grupes. „Ne tik eikite į vieną parduotuvę, nes labai panašių daiktų stiliai ir kainos gali labai skirtis“, - sako ji. „Galite pasirinkti žiedus, kurie papildo vienas kitą, bet žino, kad jie neturi būti identiški.“ Svarbiausia tai, ką ji sako, yra to paties metalo pasirinkimas, o po to pridedant skirtingas detales.

Padarykite savo pasirinkimą meilės simboliu.

Nors jūsų vestuvių grupėms nereikia suderinti, koordinuoti ar netgi panašiai stiliaus, „Weintraub“ ragina tos pačios lyties poras nepamiršti savo pirkimo tikslo: pasidalinti savo meilės ir įsipareigojimo viena kitai fiziniu simboliu . „Vienas žmogus gali būti greitesnis nei kitas ir nori kažką didelio su daugybe deimantų, kitas gali būti labiau rezervuotas ir nori paprastos aukso juostos. Vienas dalykas, kurį jie turėtų būti, yra prasmingas“, - sako ji.

Apsvarstykite pritaikymą.

„Gizzi“ rekomenduoja pasikalbėti su juvelyrumi apie tai, kaip vestuvių juostoje įspaustas vestuvių data arba specialios žinutės. „Tai tarsi slaptas pranešimas tarp jūsų, kad kitas pasaulis negali matyti“, - sako ji. „Tai taip pat užtikrina, kad niekada nepamiršite savo jubiliejų!“ Deimantai ar brangakmeniai, nustatyti žiedo viduje, taip pat yra ypatingas priminimas apie santuokos grožį, priduria ji. Taip pat galite pridėti suderintą dizaino elementą. Ian Harris, „Spence Diamonds“ parduotuvių vadybininkas, rekomenduoja tai, jei ieškote tradicinio maršruto. „Apsvarstykite juostas, kurios lengvai papildo viena kitą, pvz., Suderintus metalus, veidrodžius ir jungiamuosius užrašus“, - sako jis. „Mąstantis, suderintas vestuvių juostų rinkinys išreiškia vienybę, kurią dalijate kaip pora.“