Kaip pasirinkti ceremoniją skaitydami savo pačios lyties vestuves


Fotografija: Lauren Kinsey

Pasirinkus ceremoniją, kuri kalba su jumis ir jūsų santykiais, dažnai būna vienas iš paprasčiausių būdų, kaip suasmeninti savo vestuves. Dažnai tai apima religinių kūrinių pasirinkimą, tradicinius romanus, paliečiančius poezijos kūrinius ir viskas tarp jų. Jei stengiatės surasti kažką, kas tinka jūsų asmenybėms ir jūsų specifiniams santykiams, čia yra keletas patarimų, kurie padės jums pasirinkti geriausią tos pačios lyties ceremonijos skaitymą.

Vestuvių ceremonijos skaitymai, skirti apsvarstyti tavo darbus

Laikykite jį asmeniškai.

Skaitymai, kurie ceremonijos metu yra tik užpildai, visada būna lygūs. Vietoj to, priklausomai nuo įprastinio perėjimo, pasirinkite kažką, kas jums reiškia kaip porą. Nesvarbu, ar tai reiškia meilės eilėraščio skaitymą, vaikų istorijos knygos, dainų tekstų, laiško, religinio pamokymo, kino citatos, ar kažko, kurį jums patinka ir žavisi, parašytą ceremoniją, turėtų būti labai asmeninė kokybė apie tai.

Padarykite jums skaitymo darbą.

Jei yra ištrauka ar citata jums abu meilės, bet tekstas nebūtinai atspindi jūsų situaciją, žinokite, kad galite patobulinti skaitymą pagal savo poreikius. Jūs visada galite perjungti susijusius įvardžius, kad geriau atspindėtumėte jus ir jūsų sutuoktinį. Tol, kol pasirenkate kažką, kas yra autentiška ir kad jūs abiem patinka, jūs tikrai negalite suklysti.

Tegul tonas bus rimtas.

Net jei nemanote, kad esate labai rimti žmonės, jūsų vestuvių svečiai tikisi, kad jūsų ceremonijos skaitymas turės rimtą toną. Tai nereiškia, kad jis negali būti žaismingas ar saldus, bet turėtumėte nukreipti nuo ko nors komiškų ar įtaigių.

Paprašykite draugų citatos.

Užuot laikęsi tradiciniu skaitymu, galite kreiptis į artimiausius tarpusavio draugus ir paprašyti jų siųsti citatą, kuris bus skaitomas vestuvėse. Jie gali siųsti kino citata, dainų tekstus, patarimus, poeziją ar ištrauką, kuri apibrėžia santuoką, ar tai, kas buvo stebėti savo santykius.

Apsvarstykite šias įkvepiančias idėjas.

Platono „simpoziumas“ įkvėpė dainą „Meilės kilmė“ „Hedwig“ ir „Angry Inch“ ir originalus tekstas - tai romantiška istorija, kuria verta paminėti minią. Pablo Neruda, Walt Whitman ir e.e. eilėraščiai. cummings yra puikus šaltinis ceremonijos skaitymams, o „Shel Silverstein“ gali suteikti tik žaismingumą, kurio ieškote. Mėgstamiausios pjesės, dainos, knygos, filmai ir eilėraščiai yra geros pradžios vietos.