Sam Hunt išsiliejimai, kad jo vestuvės yra tik mėnesiai

 

2016 Izraelis

„Sam Hunt“ (@samhuntmusic) bendrinamas pranešimas

Šalies žvaigždė Sam Hunt, be abejo, sumušė širdis, kai paskelbė apie savo įsipareigojimus šių metų pradžioje. Ir nors jis ir sužadėtinis Hannah Lee Fowler laikė žemą profilį, nes sumuštiniai gerbėjai neturėtų klysti - jie vis dar susituokia ir tai vyksta netrukus!

Šalies dainininkė Sam Hunt užsiima mergina Hannah Lee Fowler!

„Hunt“ pasirodė „Universal Music Group“ 2017 metų šalies radijo seminaro pietuose ketvirtadienį ir išleido didelį pranešimą. „Pora mėnesių susituoksiu, - pasakė jis miniai Pramogos Šiandien. The Montevallo menininkas pridūrė, kad „tarp vestuvių planavimo ir mano sužadėtinio šypsotis, aš stengsiuosi įveikti naują muziką.“

Įvairios naujienų parduotuvės praneša, kad Huntas ir Fowleris vėl dar kartą vėl atsidūrė prieš poros įsitraukimą. "Turėjau žiedą ir mes iš tikrųjų pateko į šį mažą nesutarimą", - dainininkas prisiminė radiją Ty, Kelly & Chuck sausį. Laimei, „po minutės, po šio mažo rifo, kurį mes turėjome. Fowler, slaugytoja, pasakė „taip“, ir „viskas - kai aš paprašiau jos susituokti su manimi.

Sėkmės pora ir pirštai kerta, kad šis naujas jų gyvenimo skyrius įkvepia dar daugiau muzikos. Fowler yra „Hunt“ muzika Montevallo albumas, galų gale.