Kaip Ryanas Reynoldsas susieja tėvystę su „The Lion King“


Fotografija: Mike Coppola

Šiuo metu Ryan Reynolds turėtų parašyti savo tėvystės knygą. The GQ Nuo metų, kai jis tapo tėvu, metų metų vyresnysis pagyrė patarimus ir stebėjimus, ir tai nebuvo sustabdyta su kūdikių skaičiumi.

Ryanas Reynoldsas ir Blake Lively "" išsprendė teisingą vardą "dėl savo antrosios dukros

Ketvirtadienio naktį jis kalbėjo Pramogos Šiandien apie jo jauniausią dukterį. "Na, jie atrodo panašūs", - jis pasidalino, lyginant su didele seseriu Džeimu. „Jūs matote, kad ji yra mūsų senesnės merginos mini versija.“

Be jo nustebimo dėl genetikos galios (ir šiek tiek įžvalgos, kaip ji turi būti garbinga), Reynolds daugiau kalbėjo apie savo dukters įtaką šeimos dinamikai.

"Bet ne, tai puiku," aktorius patvirtino. „Tai tarsi iš tikrųjų darna, darbo ir funkcinė šeima.“ Ir Jamesas, matyt, yra naujas susitarimas. „Nuostabu, kad mano vyresnė dukra rūpinasi mano jaunesne. Liūtas karalius buvo teisus! Gyvenimo ratas egzistuoja. "

Norint pakuoti papildomus rudos taškus už gerą priemonę, Reynolds taip pat pakomentavo žmoną Blake Lively. „Nežinau, ką tu kalbi su„ grįžti į formą “, - atsakė jis, paklausęs apie savo kūdikio svorio mažinimo tikslus. "Ji atrodo fantastiška!"

Na, ten jūs turite. Puiki šeima vis dar yra tobula.