„Ryan Reynolds“ ir „Blake Lively“ pirmoji data iš esmės buvo tiesi iš „Rom-Com“


Fotografija: Mike Coppola

Nuo to laiko, kai bendradarbiaujame su savo nuostabiomis Čarlstono vestuvėmis, mes esame dideli Ryan Reynolds ir Blake Lively gerbėjai ir jų pavydėtini santykiai. Bet prieš meilę, prieš santuoką, prieš saldus kūdikį Džeimsą kūdikių vežime, abu buvo tik draugai (taip, tai buvo ne toks subtilus nuoroda į vieną iš Reynoldso filmų), ir per pastarąjį interviu su Žmonės įjungta SiriusXM's Pramogos savaitęRadijasDeadpool ypatingas, Reynolds pasidalino savo pirmos dienos duomenimis.

Dabar galios pora susitiko Žaliasis žibintasir "buvo bičiuliai ilgą laiką, manau, kad tai geriausias būdas turėti santykius, pradėti kaip draugai".

Visa tai pasikeitė maždaug po metų, kai aktorius ir aktorė dukart datos - sujungė du kiti žmonės. „Ji buvo su kitu vaikinu ir buvau dukart su kita mergina“, - prisiminė Reynolds, - ir tai buvo panaši į labiausiai nepatogią datą atitinkamoms šalims, nes buvome panašūs į fejerverkus.

Pradėti kaip draugai ir krentantys kitam asmeniui dvigubą dieną? Tai iš esmės Kai Haris susitiko Sally, IRL. Ir kaip ir bet kuri kita romantiška komedija, pirmoji diena paskatino jų laimingą amžių, pradedant vestuvėmis 2012 m. Rugsėjo mėn., Mergaitė 2014 m., Ir daugybė juokiasi tarp jų.

 

Blake Lively (@blakelively) paskelbta nuotrauka 2016 m. Vasario 6 d. 8:15 val