Ryanas Goslingas tik dalinosi linksmiausia atmintimi iš savo mamos vestuvių

Jei paprašysite „Ryan Gosling“, jis jums pasakys, kad jo motinos neseniai vestuvės, vykusios Romoje, Italijoje, buvo susijusios su maistu. Regiono bilieto kaina buvo tokia kritiška šventei, iš tiesų, kad niekas negalėjo sustabdyti kalbėjimo apie juos įžadų metu. Jimmy Kimmel Live!.

„Tarnybos metu šios nuostabios vyresnio amžiaus italų moterys man šnabždo apie maistą“, - sakė Goslingas, Kimmelui, apie savo naująjį patėvio Italijos šeimą. „Vienu metu ši moteris pasakė:„ Šaldiklyje yra tortellini! “. Vėliau, beveik įžadus, kita moteris pasakė: „Šaldytuve yra rūkyta mocarela“, o kita moteris nuvyko: „Tai iš Neapolio“.

Susiję: Ryanas Goslingas skyrė savo aukso gaubtus priėmimui kalbą Eva Mendesui ir mes negalime to elgtis

Nenuostabu - jei jūs lankotės vestuvėse Italijoje, jūs tikriausiai žinosite, kad virtuvė yra apie tai, kaip verta. (Goslingas sutiko, dalindamasis tuo, kad pirmiau minėtas rūkytas mozzarella buvo tarsi „angelas verkia ant liežuvio“).

Pakanka, kad dabar daugiau žinome apie Goslingo motinos vestuves. Aktorius ir jo žmona, aktorė Eva Mendes, yra žinomi dėl savo atsidavimo privatumui - jų bendras viešas pasirodymas yra dar toli ir mažai tarp jų - ir nuo jų santykių pradžios yra pasiryžę gyventi be dėmesio. Tačiau Mendesas praėjusį mėnesį atvėrė darbą, santuoką ir tėvystę, nurodydamas savo vyrą kaip jos paramos sistemą. „Aš nejaučiu, kad aš visai jį subalansuojau. Aš jį suprantu, nes aš einu ir tik svarbu turėti paramos sistemą“, - sakė ji. E! žinios. „Turiu savo šeimą, turiu Ryan'o šeimą ir tai yra tiesiog neįkainojama, kad turėčiau šeimą palaikyti.“