Russell Wilson atskleidžia savo mėgstamas vestuvių akimirkas su Ciara

Praėjusį trečiadienį NFL žvaigždė Russell Wilson vedė dainininkę Ciara Anglijos ceremonijoje Peckforton pilyje. Dabar naujasis vyras dalijasi tuo, kas yra būti vedęs vyras ir pamotė Ciara dvejų metų sūnui „Future Zahir“.

Išsamesnės informacijos rasite iš savo privačių vestuvių

Vilsonas pasakojo savo vestuvėms Pramogos Šiandien: „Mes turėjome 100 plius žmonių“, nes visi svečiai buvo „labai artimi draugai ir šeima“. Intymi ceremonija atspindėjo tikslą, kurį pora nustatė - kai jis atėjo į jų vedybas, privatumas buvo svarbus. Laimei, jie pasirinko puikius svečius. „Jie supranta, kad tai yra apie meilę ir vienas kitą palaikančius ir laikydami ją realiai įtemptą, todėl buvo lengva padaryti didžiąją dalį. Visi laikė savo burną uždarytą“, - sakė Seahawks.

 

Dievas yra toks geras. Ačiū @ DennisLeupoldui už ypatingą mano vyro akimirką @DangeRussWilson ir aš „#PeckfortonCastle“ su „#BridesmaidsandGroomsmen“. #Svajonės pildosi

Ciara (@ciara) paskelbta nuotrauka

Paklaustas, ar dalykai jaučiasi skirtingi tarp jo ir Ciara po ceremonijos, sporto žvaigždė atsakė „ne, ne visai“, pažymėdama, kad viskas, kas iš tikrųjų pasikeitė, buvo Ciara pavardė. „Mes esame taip arti. Ji yra mano geriausias draugas, ir mes beprotiškai įsimylėjome vieni kitus. Mes dabar esame„ Wilsons “, todėl tai gana kieta.“

Wilson turėjo keletą mėgstamiausių akimirkų iš vestuvių. „Aš tau pasakysiu, geriausia vestuvių dalis stebėjo, kaip ji vaikščiojo po praėjimu“, - sakė jis Žmonės. „Turėjau tiek daug, bet norėdama pamatyti, kad ji gražiai vaikščioja per tą ilgą traukinį,“ (nuotaka dėvėjo pasirinktą Roberto Cavalli suknelę, pavaizduotą žemiau) “ir suvokti, kad visą savo gyvenimą praleisiu su ja „džiaugiasi man“, - atskleidė laimingas vyras.

 

@Peter_Dundas Aš tik noriu pasakyti šį laiką pasakyti AČIŪ, kad esate dalis, padarydama šią dieną tobulą man, ir pareikšti savo svajonių suknelę į gyvenimą !! Visi, veido laiko skambučiai, susitikimai, eskizai, kelios detalės iš NY į Milaną buvo verta! Jūs esate mieliausias siela ir viena iš talentingiausių žmonių, kurias aš žinau. Myliu tave. Nuotrauka: @simonevankempen_photography

Ciara (@ciara) paskelbta nuotrauka

Wilsonas taip pat davė šūksnius pora vestuvių planuotojui Mindy Weissui, kuris metė tiesiog priėmimą, kurį jis ieškojo, su a labai konkretus muzikinis svečias. „Norėdami klausytis žemės, vėjo ir ugnies - geriausios juostos žemėje - atlikti tiek ilgai ir pramogauti mums, ir visą naktį iš esmės tol, kol saulė atėjo, buvo tikrai, tikrai kieta“, - pasidalino jis.

Geriausios įžymybės pirmieji šokių dainos

Didelė diena gali būti laiminga pora, tačiau šalis ką tik pradėjo. „Noriu turėti krūva vaikų - man ir Ci,“ - pasidalino futbolininkas, nurodydamas savo ypatingą ryšį su Ciara sūnumi „Future“. „Manau, kad nuo pirmosios dienos, kai aš kada nors susitikau su Ciara ir Little Man, tai ir buvo labai kietas ir tikrai ypatingas.“ "Manau, kad galų gale," pridūrė jis, "vienas dalykas, kurį galiu pasakyti apie tai, kad esu pamoka ir bet kuris kitas asmuo, kuris yra tėvas - bet ypač tada, kai ateinate į naują situaciją - raktas yra mylėti vaiką kaip savo."

 

Kai žinote, kad esate šviežias .... #GiorgioArmani individualus kostiumas didžiajai dienai. #Mano berniukai

Ciara (@ciara) paskelbta nuotrauka

Jei tai nėra pakankamai šilta, Wilson visiškai pasitiki Ciara motinyste - kažką jis noriai dalyvauja. “Ciara tokia didelė mama. Ji skaito jį kiekvieną naktį. Taip pat perskaičiau jį ir mes dalinomės tiek daug ypatingų akimirkų kartu Tai yra šeima, apie kurią kalbama. Galų gale, tai yra apie tai, kad galėtumėte visiškai grąžinti ir mylėti tiek, kiek galite.

Štai tikimės, kad Wilsono pasakos niekada nesibaigs (ir kai kurie iš šios širdies lydymosi pradžios atrodo Wilson'o).

 

Tu esi mano amžinai.

Ciara (@ciara) paskelbta nuotrauka