Nauja knyga tiria poras - garsiuosius, kurie rodo dviejų galių

„Rose Hartman“ nuolat dalyvavo „Studio 54“ ir nuo to laiko liko „New York City“ socialinėje arenoje. Palyginamos poros, kuri sutelkia dėmesį į jos atviras nuotraukas iš gerai žinomų duos akių saldainių, skirtų įžymybių apsėstoms nuotakoms ir jaunikiams, norintiems įsidarbinti. „Nepalyginamas pora yra vizualiai stulbinantis duetas, kuris skatina magnetizmą ir megavatą“, - sako Hartmanas. Čia, kai kurie iš mūsų mėgstamiausių sutuoktinių, kuriuos ji įtraukė į mišinį, kad galėtumėte jus įkvėpti.


Fotografija: Rose Hartman

Imanas ir Davidas Bowie, 13-oji metinė CFDA apdovanojimai, Niujorko valstybinis teatras, 1994 m

„Aš pasirinkau Dovydą ir Imaną dėl savo milžiniško talento, akivaizdaus grožio, ilgos, tariamai daugiau nei laimingos santuokos“, - sako Hartmanas. Fotografija: Rose Hartman

Carolyn Bessette-Kennedy ir John F. Kennedy, Jr., pirmasis Jackie O. apdovanojimas, pasveikintas Brendan Gill, 26-oji gatvės armija, 1994 m.


„Turiu šeštąjį jausmą apie žmones ir galiu jausti savo buvimą savo požiūriu ir kaip jie patenka į kambarį“, - sako Hartmanas.

„Steal Carolyn“ ir kiti „Celebrity Brides“ grožiai


Fotografija: Rose Hartman

Bianca ir Mick Jagger, Bianca gimtadienis, Studio 54, 1977

Hartmanas užėmė šį smuogą Bianca 32-mečio gimtadienio šventėje. Tą pačią naktį ji taip pat paėmė garsiąją modelio nuotrauką ant balto arklio klubo viduje.

Įkvėpkite Bianca (ir kitų įžymybių) vestuvių šydų fotografiją: Rose Hartman

Karolina ir Reinaldo Herrera, Ispanijos instituto Gala, Plaza Hotel, 1990 m


Mados dizaineris ir jos vyras yra vedę per 45 metus.

Gauti „Carolina Herrera“ 5 patarimus, kaip ieškoti geriausių dienų