23 Romantiški filmų pasiūlymai, kuriuos mes tiesiog negalime sustabdyti


Fotografija: Buena Vista Pictures / Courtesy Neal Peters kolekcija

Jūsų pasiūlymas gali būti susijęs ne su žymiais veikėjais, tobulu apšvietimu ir profesionalų komanda, bet mes statome, kad tai buvo vienas iš filmo vertingų akimirkų. Švęskite savo naujai įsitraukusį statusą su romantiškų komedijų pasiūlymų klipų maratonu, pradedant nuo nepakankamo iki viršaus.

Sally ir Harry, Kai Haris susitiko Sally

Niekas negalėjo rašyti pasiūlymo scenos kaip Nora Ephron. Byla: Hario (Billy Crystal) dramatiška, šliaužianti-Sally-off-her-pėdos kalba filmo finale. „Kai suprasite, kad norite praleisti likusią savo gyvenimo dalį su kuo nors, norėtumėte, kad likęs gyvenimas prasidėtų kuo greičiau“, - sako jis Sally (Meg Ryan). Prakaituoti!

Elizabeth ir p. Darcy, Puikybė ir prietarai

Gerai, kad galbūt Jane Austen taip pat yra gana gera. Po kelių sudėtingų posūkių (ir pradinio, atmetamo pasiūlymo!), Elizabeth Bennet (Keira Knightley) ir p. Darcy (Matthew Macfadyen) pagaliau atmetė savo pasididžiavimą, kad galėtų įsitraukti į vieną šlovingą ir rūką rytą. „Tu esi paslėpęs mane, kūną ir sielą, - sako ponas Darcy, - ir aš myliu, aš myliu, aš tave myliu.

Bridget ir Mark Darcy, Bridget Jones: priežasties kraštas

Ir romantiška komedija, pagrįsta Puikybė ir prietarai, panašus gražus pasiūlymas iš kito p. Darcy (Colin Firth), kuris, žinoma, Bridgetas (Renée Zellweger) beveik sugadina.

Scarlett ir Rhett, Išėjo vėjas

Po to, kai Scarlett (Vivian Leigh) antrasis vyras, miręs, Rhettas (Clark Gable) dirba, jis prašo savo rankų. Su visais savo trūkumais, scena yra puikus ir nepamirštamas.

Aurélia ir Jamie, Meilė iš tikrųjų

Net kalbų barjeras Jamie ir Aurélia negalėtų atskirti. Kai Jamie (Colin Firth) supranta, kad myli Auréliją (Lúcia Moniz), jis mokosi portugalų, o restorane, kur dirba, prašo savo rankų ... Portugalijoje! „Ačiū. Tai būtų malonu. Taip yra mano atsakymas“, - atsako ji anglų kalba. Pasiduokite audinius!

Birželis ir Džonis, Pasivaikščiokite linija

Taigi ji negali išvengti klausimo, muzikos legenda Johnny Cash (Joaquin Phoenix) siūlo koncertą viduryje birželio Carter (Reese Witherspoon). Tai saldus, aistringas, tai Šalis.

Toula ir Ian, Mano didelis riebalų graikų vestuvės

Po to, kai Ianas (John Corbett) pateikia nuoširdų pasiūlymą lovoje, jis ir Toula (Nia Vardalos) žlugo į juoką. Žavinga.

Melanie ir Jake, „Sweet Home Alabama“

Jie buvo tik vaikai, kai jaunas ir patvarus Jake (Thomas Curtis) pirmą kartą pasiūlė Melanie (Dakota Fanning). "Kodėl norėtumėte, kad manęs tuoktis?" ji klausia. „Taigi aš galiu jus pabučiuoti bet kuriuo metu, - noriu, - atsako jis. Dar geriau, scena ateina visą ratą pabaigoje.

Melanie ir Andrew, „Sweet Home Alabama“

„McDreamy“ - mes suprantame, kad Andrew (Patrick Dempsey) - moterys visur drool, kai jis paima Melanie (Reese Witherspoon) į Tiffany ir pasakoja jai tiesiog „pasirinkti vieną“.

Isabel ir Luke, Pamotė

Vietoj žiedo, Lukas (Ed Harris) susieja temą su savo vaiko ateities pamotės (Julia Roberts) pirštu, paaiškindamas, kad norint dirbti santuoką, „jūs turite pakabinti prie šio sprendimo pasirinkdami, mylėti vieni kitus, netgi jei tai tik gija. Aš leisku, kad šis siūlas sulaužytų vieną kartą, šį kartą aš ne. " Tuomet jis naudoja siūlą, kad žiedą uždėtų ant piršto. Taigi. Sklandus.

Danielle ir Prince Henry, Ever After

Važinėjimas žirgais, norėdamas išgelbėti savo meilę (kuris, kaip paaiškėjo, tikrai nereikia gelbėti), princas Henry (Dougray Scott) pasakoja Danielle (Drew Barrymore), kad jis atsiprašė už tai, kad jis buvo toks, kaip stiklo šlepetė ant jos kojos ir sukasi ją aplink laimingai, kai ji sako „taip“.

Maggie ir Ike, Nusivylęs nuotaka

Po to, kai Maggie (Julia Roberts) pasakoja Ike (Richard Gere) savo pasiūlymo istorijas, jis pasidalina tuo, ką jis pasakytų, jei jis siūlytų: „Aš garantuoju, kad bus sunkių laikų. iš mūsų mes norime išeiti iš to, bet aš taip pat garantuoju, kad jei aš neprašysiu būti mano, apgailestauju jį likusioje savo gyvenimo dalyje, nes žinau savo širdyje, jūs esate vienintelis vienas man. “ Vėliau Maggie pavogia šią kalbą ir siūlys Ike.

Carrie ir Big, Seksas ir miestas

Po to, kai jie netikėtai pasidavė vestuvėms (jis buvo didesnis nei Big!), Carrie (Sarah Jessica Parker) ir Big (Chris Noth) pagaliau gavo daug laimingesnių vestuvių - po daug romantiškesnio pasiūlymo. Kartais, antrą kartą yra žavesio, ypač kai jis susijęs su sandoriu su Manolo Blahnik. Taigi labai Pelenė-esque, todėl labai "Carrie".

Adrianas ir Rocky Rocky II

Rocky (Sylvestor Stallone) užima Adrianą (Talia Shire) į vieną iš savo mėgstamų vietų, žiemą, zoologijos sodą, kad iškeltų klausimą. "Ką, jūsų nuomone, darote per ateinančius 40 ar 50 metų?" Rocky klausia Adriano. „Man buvo įdomu, ar manęs neprieštarautumėte.“

Margaret ir Andrew, Pasiūlymas

Pavadinimas panašus Pasiūlymas, dalyvavimo scenoje turėjo būti geram. Laimei, jis nuvylė. "Sutuokti mane", - Andrew (Ryan Reynolds) sako Margaretui (Sandra Bullock), "nes norėčiau jums pasakyti".

Lucy ir Jack, Kol miegojote

Vietoj simbolio, Džekas (Billas Pullmanas) eina tranzito darbuotoją Lucy (Sandra Bullock) deimantų sužadėtuvių žiedą. Dabar tai, ką mes vadiname gera diena darbe!

Sara ir Lars, Atsitiktinumas

„Sara“ („Kate Beckinsale“) atvyksta į kambarį, pripildytą žvakėmis, ir tuščią žiedų dėžutę, esančią dėžutės viduje. Tada Larsas (John Corbett) pasirodo su žiedu, sakydamas, kad pirmiausia turi pasakyti „taip“.

Carrie ir Charles, Keturios vestuvės ir laidotuvės

Labiausiai epikuojamu metu, kai ne visi pasiūlymai, Charlesas (Hugh Grant) paprašo Carrie (Andie MacDowell) - per lietų, ne mažiau - jei, „galbūt sutiksite, kad manęs nesituoksi? gal gal būt kažkas, ką galėtumėte apsvarstyti darant savo gyvenimą? Carrie sako: "Aš."

Julija ir Robbie, Vestuvių dainininkė

Kai Julija (Drew Barrymore) purkštuvu į Vegasą su savo lėktuvo fiksu, Robbie (Adam Sandler) perka pirmos klasės bilietą, kad jis pasiektų ir sugrįžtų. Kai Robbie supranta, kad jie yra toje pačioje plokštumoje, jis dainuoja savarankiškai dainuojamą dainą „Grow Old With You“ per domofoną, padedant palydovams ir visiems žmonėms Billy Idol (pats grojo).

Jenny ir Oliver, Meilės istorija

Nepaisant jų socialinio statuso skirtumų, Oliveris (Ryan O'Neal) ketina pasilikti kartu su Jenny (Ali MacGraw). Kai jis sako, kad nori su juo susituokti, ir ji klausia „Kodėl?“, Jo puikus atsakymas yra „Nes.“.

Claire ir Henry, Laiko keliautojo žmona

Kas nenorėtų pabusti su savo (Rachel McAdams) pirštu ir nuostabiu žmogumi (Eric Bana), sakydamas, kad ji yra tobula?

Marija ir Massimo, Vestuvių planavimas

Vaikų ir suaugusiųjų fantazijos susiduria, kai Massimo (Justin Chambers) stato Mariją (Jennifer Lopez) lėlių namelį ir padaro žiedą į vidurinį kambarį.

Jamie ir Landon, Pėsčiomis prisiminti

Visi Nicholas Sparks fanatikai tai žino: norėdamas įvykdyti vieną iš savo mirtinų norų, Landonas (Shane West) pasiūlo Jamie (Mandy Moore) po to, kai žiūri kometą per jo pastatytą teleskopą.