4 Jūsų pirmosios santuokos metų santykių tikslai


Fotografija: Emily Steffen

Naujasis gyvenimas gali būti truputį švelnus pasaulis: jūs dėkojate, kad darote visą vestuvių planavimą, tačiau jūs jį praleidžiate - bent šiek tiek. Kai kada tik žiūrėjote į ateitį, dabar jūs atsidūrėte žvelgiant į galinį vaizdą, galvodami apie tai, kaip viskas vyko taip greitai. Būkite tikri, tai iš tikrųjų yra tik pirmas skyrius, viskas, kas ateina kartu su tavo gyvenimu, o tai reiškia, kad nėra laiko, kaip dabar, kad nustatytumėte šių metų vieną santuokos tikslą.

Klaidingi supratimai apie pirmąjį vedybų metus

Padarykite savo vestuvių nuotraukų spausdinimo planą, stat.

Galiausiai susipažinti su savo profesionaliomis vestuvių nuotraukomis yra toks laimingas momentas tose pirmosiose vedybų savaitėse. Kita vertus, suprasdami, kiek jie kainuos, kad būtų išspausdinti ir įrėminti, galite jaustis lipduko šoką. Negalima atgrasyti; tai yra prisiminimai, kurie truks visą gyvenimą. Ir nepamirškite, kad turite vestuvių pinigų!

Užsisakykite oficialią santuokos liudijimo kopiją.

Kaip jūsų pasirašyta santuokos licencija yra oficialiai pateikta apskrities viršininko biure, priklauso nuo jūsų vestuvių vietos ar planuotojo protokolo. Tiesiog įsitikinkite, kad sumokėjote papildomą mokestį, kad kopija būtų siunčiama į jūsų namų adresą. Tai oficialus dokumentas, kurio jums nereikės dažnai, bet kai jums to reikia, jūs tikrai norite ją gauti.

Išardykite gerus dalykus.

Krištolas, sidabras, porcelianas, porcelianas - tai pirmas metas, kad pradėtumėte naudoti kai kuriuos iš tikrųjų linksmus gabalus, kuriuos gavote kaip vestuvių dovanas, o ne tik atostogų metu. Kiekvienam vakarieniui jie prideda elegancijos prisilietimą ir bus daugelio įsimintinų vakarų, kurie ateis, dėmesio centre.

Pradėkite naują tradiciją.

Jūsų pirmasis santuokos metai neturi precedento; yra tik ateitis prieš jus. Tad kodėl gi ne pasinaudoti proga kartu pradėti naują tradiciją? Kaip apie pasikartojančią datą naktį, vieną kartą per mėnesį konkrečioje dieną ar kasmetinį savaitgalio pabėgimą į vietą, kur jis pasiūlė? Dabar atėjo laikas pradėti visų būsimų jūsų gyvenimo skyrių pagrindą!