Pažvelkite į mūsų pavasario nekilnojamojo vestuves ir medaus mėnesį!


Nesvarbu, ar ieškote tobulos ceremonijos, ar savo pasakų vestuvių suknelę, galite pasikliauti naujausiu ypatingu leidimu Marta Stewart vestuvėsįkvėpimo. Viduje gausite naują ir neseniai atnaujintų viešbučių, restoranų ir kitų vietų, kurios praktiškai rėkia „vestuves“, kaušą. Pasirinkę savo vietą, pradėkite nuo mūsų nuostabių naujų suknelių pasirinkimo. Mes radome siluetus, tinkančius kiekvienos nuotakos didžiojo dieną.

Epiškos paskirties vestuvių planavimas? Mes taip pat užsiminėme. Mūsų „Gerų dalykų“ skyriuje yra kelionių tematikos kvietimai, raktų pakabukai-pasukti palydos kortelės ir lengvai supakuoti papuošalai, padėsiantys jums nuskaityti detales. Sudarykite visą išvaizdą kartu su nedideliu mūsų stiliaus skyriaus pagalba, kuris siūlo koordinavimo dekoro idėjas vestuvių klasikai ir sudėtingam, moderniam ar kaimiškam. Nepriklausomai nuo jūsų estetikos, puslapio elementai - nuo vestuvių suknelės ir grožio produktų iki auskarų ir batų - padės jums sukurti 100% šventę tu.

SUSIJUSI: Žr. 2017 m. 20 geriausių vestuvių nuotraukų

Bet tai tiesiog nebūtų vienas iš mūsų ypatingų klausimų be realių vestuvių. Šį kartą mes nuvesime jus į JAV pakrantes ir egzotines vietas užsienyje. Prisijunkite prie L.A. Dodgerio Justino Turnerio krantinės Cabo, sodrios Havajų šventės ir vienos poros svajonių vestuvių mažame kalnų mieste Italijoje. Nuolat skaitykite dar dvi vestuves artimesnės namuose: jūrinio tematikos sūkurį ant prieplaukos Charlestown laivyno kieme ir kaimišką visą naktį turinčią vakarėlį tarp Kalifornijos raudonmedžių.

Galiausiai, švelnus priminimas: vestuvės tikrai yra tik likusią savo gyvenimo pradžią su savo mylimuoju. Mūsų medaus mėnesio dienoraštyje septynios poros išsamiai aprašo savo ekstravagantiškas atostogas po vestuvių - graikiškose salose, Paryžiuje, Japonijoje ir dar daugiau - ir kaip jie išnaudojo visas dienas po „aš“.

Mūsų pavasario tikrosios vestuvių ir medaus mėnesio problemos yra balandžio 24 dth!