Bryan Abasolo susitinka daugiau apie "Bachelorette" Rachel Lindsay šeimą

 

Mano „Houston“ šeima sušaudė „@bryanabasolo“ ir mane su daugybe meilės #familyfirst #houston # r & b #thankful

Rachel Lindsay (@therachlindsay) paskelbtas pranešimas

Nuo įsitraukimo į šių metų sezono finalą Bachelorette, Rachel Lindsay ir jos naujas sužadėtinis Bryan Abasolo surengė savo raundus kaip viešą porą. Pastaruoju metu jie vyko Teksase, kur yra daug Lindsay šeimos. Kas prasidėjo kaip „Dallas“ užduoties partija, tapo „Hometown Date 2.0“!

Prieš kelias dienas Lindsay savo šventėje pasidalino pora Instagram. „Aš turėjau savo gyvenimo laiką su savo gyvenimo meile mūsų darbe. Labai ačiū mūsų šeimai ir draugams, kurie mus supa meilės! Tai buvo grynas oras, kurį mums reikėjo!“ ji parašė. Nuotrauka buvo perskaičiuota iš Abasolo sąskaitos - jo antraštė buvo „Mano pasaulis“.

„RACHEL LINDSAY“ ATSIŽVELGDAMAS į JŪSŲ Vestuvę

 

Aš turėjau savo gyvenimo laiką su savo gyvenimo meile mūsų dalyvavimo partijoje !!! Labai ačiū už mūsų šeimą ir draugus, mus supančius meilės! Tai buvo grynas oras, kurio mums reikėjo! Makiažas: @bellabyashleymonique / Dress by: @esther_penn #Repost @thebryanabasolo ・ ・ ・ Mano pasaulis @therachlindsay #brachel #engagementparty #dallas #bachelorette #bachelornation

Rachel Lindsay (@therachlindsay) paskelbtas pranešimas

Tada vakar Lindsay pasidalino pora demonstracija su daugiau savo šeimos. „Mano Hiustono šeima nusišyla ir man labai daug meilės“, - sakė ji savo antraštėje. Iš visų momentinių vaizdų atrodo, kad Abasolo su savo šeima tik puikiai dera. Dar geriau, atrodo, kad dabar jie yra nukreipti į Majamį. Ar Lindsay susitiks su Abasolo giminaičiais, ar tiesiog papasakos savo gyvenimo Floridoje skonį?

 

Padaryta į Majamį su mi amor #miaminights #familytime

Rachel Lindsay (@therachlindsay) paskelbtas pranešimas

Ne taip seniai pasakė Lindsay Savaitės savaitė kad pora vis dar nusprendžia, kur įsikurti. „Mes kalbame apie Dallasą, L.A. arba Majamį. Mes tik norime, kad mūsų du gyvenimai būtų draugiški, tai yra tikrai svarbu“, - atskleidė ji. „Mes išleidžiame savo vietų sąrašą, kurį norime gyventi kartu. Šiuo metu L.A. atrodo gana gražus, bet mes dar nesame tikri.“