6 klausimai, kuriuos reikia užduoti sau prieš planuojant kelionės tikslą


Fotografija: Elisabeth Millay

Kartais gyvenime visa tai yra apie paskirties vietą. Jei atsidursite paspaudę per begalinį skaičių porų, susiejančių mazgelį baltuose smėlio paplūdimiuose ar prie vandenyno esančiose italų vilose, tada jūsų artimiausi ir brangiausi visoje šalyje (ar visame pasaulyje!), Kad jūsų įžadai būtų tiktai jums tinka .

Tačiau, nors paskirties reikalai „gali pasiūlyti pora ir svečius, kaip ir tradicinės vestuvės, negali,“ pažymi vestuvių planuotojas Beth Helmstetter, kuris susibūrė į tokias toli nutolusias vietas kaip Balis, Sardinija, Italija ir Meksikas. tikrai ne kiekviena pora. " Ji pasidalina, kokios poros turėtų apsvarstyti prieš įsipareigojant vietai, esančiai tūkstančius mylių.

Susiję: Nustebinantys kelionės planavimo privalumai

Ar viskas gerai?

Jei jau daugelį metų įsivaizduojate savo vestuvių dieną ir pasirūpinate, kad prisijungtumėte prie kiekvienos paskutinės detalės, nuspręskite, ar galėsite valdyti daugiau rankų planavimo metodo. Kadangi jūs neturite galimybės prisiliesti ir jausti kiekvieną elementą asmeniškai, „poros turi pasikliauti savo vestuvių planuotojo ar vietos koordinatoriaus skoniu ar patirtimi“, - sako Helmstetteras. Vietoj to, kad galėtumėte aplankyti vietinę barą, kad galėtumėte asmeniškai pamatyti grupę ar užmegzti glaudžius ir asmeninius pavyzdžių centrus, esate priversti pasikliauti nuotraukomis, vaizdo įrašais ir rekomendacijomis. Svarbiausia yra samdyti planuotoją, turintį daug paskirties vestuvių patirties, kaip ir remdamiesi pageidaujamo pardavėjo sąrašu, sako Helmstetter. Taip pat svarbu? Galimybė pasitikėti samdomais profesionalais.

Ar tu būsi pakabintas, jei tavo besties negalės ateiti?

Vienas iš didesnių tikslo įžadų trūkumų yra tas, kad kelionės išlaidos ir laikas gali priversti daugelį jūsų artimųjų prisiimti RSVP „ne“. „Mes matėme, kad poros kviečia 200 svečių, o visi pasirodo, o poros kviečia 100 svečių ir 15 žmonių, - sako Helmstetteras. Taigi, jūs turite paklausti savęs, ar jūs esate vėsioje, bet kuriuo atveju. „Poros, planuojančios vestuves, turėtų jaustis, kad jei pasirodys tik 10 svečių, jie vis dar bus laimingi.“

Ar norite sutelkti dėmesį į savo svečius?  

Taip, tai jūsų diena, bet kai draugai ir šeima tiesiog keliauja po pasaulį, kad švęsti su jumis, svarbu, kad procesas būtų kuo paprastesnis. Šio tipo reikalams, sako Helmstetteras, jūs turite sutelkti „dar didesnį dėmesį į svečių patirtį, kad užtikrintumėte, jog tie, kurie vykdo kelionę, pradės nuo pat pabaigos.“ Paimkite savo svečių sąrašą, ji siūlo. Jei dauguma pakviestųjų yra labiau pradedantys keliautojai, „galbūt norėsite pasikviesti į tikslą, kur žmonės kalba angliškai, o svečiai gali naudotis įprastomis reikmėmis“. Išsaugoti datą iš anksto ne mažiau kaip prieš šešis mėnesius, suteikiant pilną maršrutą vestuvių svetainėje ir atkreipiant dėmesį į detales, taip pat didelius (lengviau keliauti į savo vietą) ir mažus (taip pat teikiant papildomas priemones, pvz., Purškimą). eikite ilgą kelią. "Nors vestuvės yra apie jus", - sako ji, - jei pasirinksite kažką už vidutinio svečio komforto zonos ribų, savaitgalį praleisite nerimaudami dėl savo komforto, o ne mėgautis švente. "

Susiję: 16 Chic Nauji viešbučiai, kurie puikiai tinka paskirties vestuvėms

Ar turite bent keletą kartų išteklių apsilankyti savo vietoje?

Idealiu atveju, sakydamas Helmstetter, jūs ir jūsų sutuoktinis turės laiko ir pinigų dviem tyrinėjimo kelionėms. Pirma, ji sako, „yra vieta, kurioje galima rasti vietą, tikrinti nakvynės ir vietos veiklą, jaustis galimus pardavėjus“, o antrajame gali būti meniu degustacija, plaukų ir makiažas, o susitikimai su floristu ir vietos koordinatorius. Jei gausite pinigus vienai kelionei, ji sako, kad jūsų vieta yra asmeniškai svarbi: „Paveikslėliai gali būti klaidinantys ir dažnai suformuluoti taip, kad negalėtumėte matyti, kokia statyba vyksta šalia durų“.

Ar laikote save paciento asmeniu?  

Helmstetteris sako, kad tai gali būti naudinga, kai kartu sudedate šventę užsienio šalyje. „Kai kuriose vietose pardavėjai lėtai reaguoja arba ne taip, kaip orientuota į paslaugas“, - aiškina ji. Arba jie „negali įdėti tą pačią svarbą vestuvių dieną, kurią amerikiečiai yra pripratę“.

Ar galite laikyti visą savaitgalio dėmesio centrą?

Be įspūdingų nuotraukų, viena iš geriausių vestuvių pabėgimo dalių yra ta, kad ji suteikia galimybę švęsti visą savaitgalį. „Priimančiosios vestuvių priėmimas suteikia poroms galimybę sukurti svečiams visą patirtį, o ne vienaskaitos šventę“, - sako Helmstetteras, kuris siūlo į kelionės maršrutą įtraukti pasveikinimo vakarėlį, dienos ekskursijas ir atsisveikinimo pusryčius. Išplėstinė šventė taip pat suteikia jūsų artimiesiems galimybę bendrauti tarpusavyje. Pastabos „Helmstetter“, „Svečiai, atvykstantys kaip svetimi, dažnai sukaupia ryšį ir jaučiasi labiau panašūs į šeimą po to, kai savaitgalį kartu su tokia įsimintina vieta patiria.