Privalumai ir trūkumai siūlant namuose


Brainstorming įvairių būdų pasiūlyti yra įdomi, bet tai taip pat kupinas spaudimo. Jūs artėjate prie svarbaus etapo kaip pora, ir tuo metu, kai paprašysite jos tuoktis, būsite vienas, kurį abu atsiminsite amžinai. Vienas iš pirmųjų sprendimų, susijusių su pasiūlymu, yra vieta. Kur iškelsite klausimą? Nors daugelis pasirenka patraukti į vieną kelį įdomioje, dažnai viešoje aplinkoje, kiti mėgsta savo namų komfortą. Nė vienas iš jų yra netinkamas pasirinkimas, tačiau nustatymas, kuris jums tinka, priklauso nuo įvairių veiksnių.

Pasak Kimberly Lehman, vestuvių ir renginių planuotojas „Meilė“, „Juokas ir elegancija“, pasiūlymai namuose yra ilgalaikė tradicija. „Ne kiekvienas turi laiko, pinigų ar noro planuoti brangų ar išsamų pasiūlymą“, - sako ji. „Tiesą sakant, vieninteliai reikalavimai sėkmingam pasiūlymui yra du žmonės, kurie myli vienas kitą ir nori kartu praleisti gyvenimą. ir teigiamas atsakymas. “ Net ir sužadėtuvių žiedas ne visada yra privalomas, ji priduria.

Jei galvojate apie siūlymą namuose, apsvarstykite šiuos privalumus ir trūkumus.

Susiję: būdai padaryti jūsų pasiūlymą pop

Pro: Yra mažesnis spaudimas.

Namai dažnai yra labiausiai atsipalaidavę ir patogūs bet kokiai progai, o ypač kažkas panašaus kaip pasiūlymas. Sumažėjęs spaudimas atlikti minią prieš porą suteikia galimybę sutelkti dėmesį tik į tai, kas vyksta tarp jų. Be atpalaiduojančios aplinkos, namuose siūlomos poros gauna didesnę naudą, jei jos labiau kontroliuoja savo aplinką, o viešame forume viskas gali atsitikti savo akimirką.

Con: Tai gali būti nepakankamas.

Jei jūs svajojote apie tai, kada jūs kada nors siūlytumėte, nes buvote vaikas, ir visada jį vaizdavote romantiškoje vietoje, kurioje yra daugybė žmonių aplink jį, ir galbūt tai labai nusivylė, kai jūsų partneris vėjas prašydami jūsų rankos prie vakarienės stalo, kurį sėdite kiekvieną naktį.

Pro: Jūsų pūlingas draugas gali atlikti savo vaidmenį.

Tai sunku įtraukti „Fido“ ar „Fluffy“ į viešą pasiūlymą, ypač todėl, kad jis gali sukelti nerimą tokioje minioje, bet savo namų komfortu jis gali būti parodos žvaigždė! Yra daugybė būdų, kaip įtraukti gyvūnus į pasiūlymus, ir tai gali padaryti šį momentą dar saldus ir įsimintiną. „Mano mėgstamiausias pasiūlymas visuomet buvo žiedo uždėjimas ant apykaklės“, - sako Catherine Kowalski, Catherine Kowalski nuotakos įkūrėjas ir dizaineris. „Nors tai gali būti pavojinga, jei esate katė ar šuo nėra tinkamai apmokyti, kai tai padaroma jūsų namų saugumui, jūsų šansai katastrofai labai sumažėja.“

Con: Jūs negalite turėti fotografo.

Nebent jūs samdote fotografą ar paprašėte šeimos nario paslėpti savo namuose, kol nepaliksite klausimo, greičiausiai turėsite sunku įvertinti jūsų pasiūlymo nuotrauką. Vis dėlto, jei siūlote viešoje aplinkoje, turėsite daugybę žmonių, kurie paprašys fotografuoti ar užfiksuoti vaizdo įrašą.

Pro: Tai prieinama.

Jei norite pradėti taupyti savo būsimas vestuves, idėja pasiūlyti tokią vietą, kuri jums kainuotų ranką ir koją, nėra tokia patraukli. Tačiau, kaip nurodo Lehman, pasiūlymas neturi būti brangus įsipareigojimas. „Išskyrus sužadėtuvių žiedą, jums reikia tik meilės savo širdyje“, - sako ji. "Akcentas turėtų būti skiriamas žodžiams, kuriuos jūs sakote, ir tuo metu sukurtoms prisiminimams."

Con: Tai ne Eifelio bokštas ar Didysis kanjonas.

Jei jūs ir jūsų būsimas vyras ar žmona mėgstate keliauti ar aplankyti dideles vietas, pvz., Muziejus, koncertų sales ar paminklus, tuomet pasiūlymas namuose gali atrodyti šiek tiek neryškus, Lehman aiškina. Tačiau, kaip alternatyvą, ji siūlo įrašyti visų lankomų vietų kopiją, įskaitant nuotraukas ir atmintines. „Jūs galite jį pavadinti„ Mūsų kelionė kartu “, - priduria ji.