Plėtros ir trūkumai sustabdyti Šalį nukirpti Jūsų pyragą


Fotografija: Polly Alexandre Fine Photography

Pyragai supjaustyti yra ilgai trunkanti vestuvių tradicija, kurios metu nuotaka ir jaunikis pristabdo vakarėlį, kad svečiai galėtų juos stebėti ir tarnauti desertu. Nors tai daroma daugelį metų, vis daugiau šiuolaikinių porų praleidžia oficialią tortų pjaustymo ceremoniją, pirmenybę norėdamos palikti svečius į šokių aikštę ir vietoj to pasidaryti desertą. Kuris jums tinkamas sprendimas? Kad padėtų jums nuspręsti, mes paprašėme ekspertų abiejose šokių ir desertų apiplėšimo pusėse sugriauti privalumus ir trūkumus.

Kaip sumažinti savo vestuvių tortą

Pro: močiutė ją mylės.

„Šiais laikais tiek daug netradicinių elementų malonu turėti kažką, ką tėvai ir seneliai žino, kad jie yra labai ypatingi“, - aiškina „Bash Please“ Sunna Yassin. Kad jis būtų dar labiau sentimentalus, Yassin siūlo jaunavedžiams naudoti tortų pjaustytuvą, kuris buvo perduotas šeimoje arba davęs jiems giminaičio.

Con: Tai gali sugriauti griovelį.

"Aš esu planuotojas, kuris žino, kaip svarbu šokti vestuvėse, todėl stengiuosi ne pertraukti šokio laiko", - sako Tara Angelopoulos iš Dream Makers. Be to, kai jūsų DJ ar juosta turi jausmą, kad muzika gauna minią, jūs nenorėsite su jais susieti.

Pro:

Yasminas greitai pabrėžė, kad šventės iškirpimas, norėdamas supjaustyti tortą, suteikia savo grupei ar DJ akimirkai atsipalaiduoti ir papildyti, kad jie galėtų suteikti visą likusią partiją, kaip ir naktį. Jie gali būti ne šokių aikštelėje, bet jie stengiasi užtikrinti, kad visi kiti būtų!