Drew ir Jonathan Scott išmeta savo tėvų siurprizą!


Fotografija: Jonathan Scott per Instagram

Drew ir Jonathan Scott yra gana romantikai! Anksčiau buvo pranešta, kad HGTV dvyniai suplanavo savo tėvų 50-ąsias vestuves. Dabar buvo atlikta korekcija (iš tikrųjų tai buvo 51-asis), ir pagaliau buvo atskleista informacija iš renginio! Dinamiškas duetas paėmė savo šeimą į Škotiją, kad šventė būtų mylima, pranešimai Žmonės.

DOLLY PARTON IR CARL DEAN VĖLIAU PAGAL 50 METŲ

Drew, Jonathan ir vyresnysis brolis J.D lydėjo savo tėvus dėl sentimentinio įvykio. Dalyvavo ir Drewo sužadėtinis Linda Phanas, kaip ir Jonathano ir J.D. partneriai. Kelionė padvigubėjo kaip netikėtumo priesaika, kurią J.D. "Jie iš pradžių buvo išnykę", - Jonathanas anksčiau pasidalino ", todėl jie niekada neturėjo tikros vestuvių". Ceremonija įvyko Šv. Kentigerno bažnyčios liekanose, kur tikrasis Drąsiaširdis tariamai sutuoktiniai. Partija tikrai įsipareigojo kultūrai, o vyrai puošia kiltus. Dvynių tėtis Jimas Scottas iš pradžių gimė Škotijoje, todėl jie pasirinko šalį.

 

Gražus #Skotija

Jonathan Scott (@mrsilverscott) bendrinamas pranešimas

 

Ištirti #Scotland

Pranešimas, kurį bendrai naudoja Drew Scott (@mrdrewscott)

Prieš kelis mėnesius „Drew“ taip pat dalinosi Žmonės kad jis svarsto galimybę surengti savo vestuves Škotijoje. Mes žinome, kad jis tikrai nori vestuvių, bet tiksli vieta dar turi būti nuspręsta.

Eikite į Žmonės atidžiau pažvelgti į kelionę ir džiaugtis Drew artėjančiais nuptials!

 

Linda ir aš turėjome puikų vakarą su mama ir tėtis

Pranešimas, kurį bendrai naudoja Drew Scott (@mrdrewscott)