Viskas, ką mes žinome apie princesę Eugenie ir Jack Brooksbank vestuvių priėmimo vietas


Fotografija: Karališkoji šeima per Instagram

Netrukus po to, kai paskelbė savo įsipareigojimus anksčiau šiais metais, princesė Eugenie ir Jack Brooksbank atskleidė, kad jie (kaip princas Haris ir Meghan Markle!) Susiejo mazgą Šv. Jurgio koplyčioje. A. Atuštybės mugėdabar mes žinome, kur tęsis jų spalio šventė, po ceremonijos.

Duetas vėl atsidurs Sussex kunigaikščio ir kunigaikštystės pėdsakų metu, kai švenčių dienomis vyks karalienė Elžbieta Vindzoro pilyje. Vėliau tą naktį, jų antroji šalis tariamai vyksta „Royal Lodge“. Namai priklauso Eugenie tėvui, princui Andriejui, taip pat dažniausiai lanko nuotakos motina Sarah Ferguson, kai ji yra mieste.

Susiję: Princesė Eugenie pasirinko savo garbės tarnaitę

Parduotuvė taip pat pranešė, kad šeimininkai Sarah ir Andrew yra kruopščiai įtraukiami į vakaro renginį, kuriame bus šventinė palapinė ir vėlyvos nakties šokiai. Tačiau jos nėra peržengusios jokių ribų. „Eugenie ir Jack planuoja visą dalyką, bet Sarah ir Andrew yra labai susiję“, - atskleidė šaltinis.

Nors „Royal Lodge“ tarnauja kaip gyvenamoji vieta, Eugenie ir Jacko vestuvės nebus atsitiktinės kiemo vestuvės. Pagal Moteris ir namaiGruzijos stiliaus sodyboje yra puikiai prižiūrimi sodai, uždaras baseinas, koplyčia ir 21 akrų privačių priežasčių. Bet jis vis dar jaustis kaip namų Eugenie, kuris pagal Žmonės, „yra vietinė teritorija ir daug savo gyvenimo praleido Vindzore“. Prieš pradedant jaunavedžių šventes, jie važiuos per žirgais per miestą, apsuptą 1200 visuomenės narių. Eugenie ir Jack keliaus žemyn High Street gatvėje ir baigsis Vindzoro pilyje, kur jie pasirengs pirmajam priėmimui.