Princesė Eugenie ir Jack Brooksbank susituokė!


Fotografija: Getty

Ir taip, knygose yra dar viena karališka vestuvė. Prieš kelias akimirkas princesė Eugenie ir Jack Brooksbank yra oficialiai susituokę. Laimei, jų ceremonija, kuri vyko Šv. Jurgio koplyčioje Vindzore, Anglijoje, buvo transliuojama pasauliui, kad matytumėte - yra tikimybė, kad jūs stebėjote, kaip pora keičiasi įžadus realiu laiku. Bet jei jūs (atsitiktinai) pasiklydote per 4:25 val. Pažadinimo skambutį, nesijaudinkite.

Rytas prasidėjo Eugenie atvykus į Windsor pilį automobilyje su savo tėvu, princu Andrew. Nuvažiavus į koplyčią, nuotaka turėjo būti debiutuojama didelės dienos metu. Kaip jos vestuvių suknelė? Princesė užsikabino Peter Pilotto ir Christopher De Vos nuotakos suknelę (ji prilipo prie originalaus britų mados dizainerio plano!), Išsamią su sulankstytu apykaklės detaliu, subtiliu iškirpte, ilgomis rankovėmis ir ilgomis traukinys. Ji susipažino su savo žvilgsniu su Greville Emerald Kokoshnik tiara (paskolinta iš karalienės!) Su deimantiniais ir smaragdiniais auskarais.

Karališkąją nuotaką savo vestuvių dieną apsupo šeima - jos tėvai (įskaitant motiną, Sarah Ferguson) ir princesė Beatrice nebuvo vieninteliai karališkieji giminaičiai. Prince Harry ir Meghan Markle grįžo į savo vestuvių svetainę, kad prisijungtų prie linksmybės. Taip pat minios karalienė Elžbieta, Kate Middleton ir princas Viljamas, taip pat princas George'as ir princesė Šarlotė, kurie reprezentavo savo vaidmenį kaip Eugenie ceremonijos lapinis berniukas ir pamergė. Kaip ir kiti garsūs svečiai? Robbie Williams, Naomi Campbell, Ellie Goulding, Cara Delevingne, ir visi visi pasitraukė, kad palaikytų nuotaka ir jaunikį.

Susiję: Čia viskas, ką mes žinome apie princesę Eugenie vestuves


Fotografija: Getty

Visi svečiai - ir karališkieji, ir ne karališkieji! Jį lydėjo princas Andriejus žemyn. Išplėstas vaikščiojimas suteikė pasauliui galimybę grožėtis savo vieta - koplyčios interjeras buvo beveik kaip kvapą gniaužiantis. Sienų ir stulpų puošia sezoniniai lapai ir šakos, sienos ir stulpai buvo paversti raudonomis ir oranžinėmis kritimo vietomis (pagal Eugenie rudens temą!).

Prieš poros tradicinius įžadus (tuos pačius žodžius Harry ir Meghan pasikeitė prieš penkis mėnesius!), Svečiai buvo apdovanoti pagirtino Andrea Bocelli ir Karališkosios filharmonijos orkestro spektakliu - po pažadų Bocelli atliko dar vieną dainą. princesė Beatrice (ji pasidalino amerikietiško romano ištrauka, Didysis Getsbis). Nuo pradžios iki pabaigos ceremonija truko apie valandą. Po savo oficialaus, teisingasis gerbiamas Davidas Conneris (Vindzoro dekanas) išreiškė pora vyrą ir žmoną, jaunavedžius, kurie įsiveržė į savo vestuvių vakarėlį, ir sustabdė savo bučinį ant pilies Vakarų žingsnių.

Pora išvyko iš ceremonijos vietos žirgų vežimėliais, kurie praeis per vietines gatves (tai suteikia laimingoms poroms galimybę pasveikinti pasisekusius stebėtojus) prieš grįždami į Vindzoro pilį. Tai vieta dueto pietų priėmimui, kuris yra (kaip tradicijų mandatas), kurį valdo karalienė. Dar dvi šalys turi sekti. Pirmasis, intymus, juodos spalvos ryšys, vyks šį vakarą, o antrasis festivalio stiliaus šventė - šeštadienį. Abu bus surengti Eugenie šeimos namuose, gruzinų stiliaus turtuose, vadinamuose „Royal Lodge“.