Princesė Eugenie pasidalino „Ultimate Throwback“ nuotrauka, pagerbdama savo artėjančias vestuves

 

90-ojo dešimtmečio atsitraukimas ... prasideda vestuvių planavimas

Paskelbta Princess Eugenie (@princesseugenie)

Karališkoji šeima pastaruoju metu yra kupina romantikos. Per trumpesnį nei penkių mėnesių laikotarpį kunigaikštis Haris susituokė su Meghan Markle, o jo pusbrolis Princesė Eugenie atnešė savo sužadėtinį, Jack Brooksbank. Nors žinome daug apie Harry ir Meghan gegužės 19-osios vestuves, mes žinome mažiau apie Eugenie ir Jack spalio 12-osios renginį. Štai kodėl princesė pasauliui suteikė naujausią informaciją.

Anksčiau šį mėnesį Eugenie nuvyko į Instagram ir pasidalino savo ir jos sesers, princesės Beatrice, nuotrauka. Paveikslėlis, kuris buvo paimtas devintajame dešimtmetyje, abiem parodo kaip gėlių mergaites vestuvėse. „Eugenie“ naudojo fotografiją, kad praneštų, jog jos šventė šiuo metu yra kūriniuose. „Vestuvių planavimas prasideda“, - atskleidė ji.

SUSIJUSIOS: PRINCESS EUGENIE, SUSIJUSI SU JŪSŲ TIESIOGINIU PASIŪLYMO STORIU

 

Princesė Eugenie ir p. Jack Brooksbank buvo nufotografuoti anksčiau šiandien paskelbus jų dalyvavimą. Nuotraukos buvo nufotografuotos Bekingemo rūmų paveikslų galerijoje. PA

Įrašas, kurį bendrina Karališkoji šeima (@theroyalfamily)

Anksčiau šiais metais Eugenie ir Jack paskelbė, kad jie atvyks į tą pačią vietą kaip Haris ir Meghanas, Šv. Jurgio koplyčia. Tačiau panašumai tarp dviejų porų nesibaigia. Jackas sausio mėnesį iškėlė klausimą, o tai reiškia, kad jo dalyvavimas karališkojoje veikloje truks mažiau nei metus. Tai lygiai taip pat kaip Haris ir buvusi aktorė, kuri dalyvavo 2016 m. Lapkričio mėn.

Pirštai kerta, kad Eugenie netrukus dalinsis kita vestuvių nuotrauka - žinoma, Haris ir Meghanas! Šie du tiesiog išsiuntė savo vestuvių kvietimus, ir nėra jokių abejonių, kad jie pakvies kitus karaliaus klano narius. Kaip tie, kurie šiuose renginiuose bus gėlių mergina? Tikimės pamatyti Princesės Šarlotės, kunigaikščio Williamo ir kunigaikščio Kate dukros vaidmenį!