Stebina priežastis Nr originalas eskizas Yra princesė Diana vestuvių suknelė


Fotografija: Anwar Hussein / Getty Images

Princesė Diana ir princo Čarlzo vestuvės galėjo būti prieš 35 metus, o Dianos suknelė gali būti viena iš visų laikų, tačiau paaiškėja, kad yra keletas dalykų, apie kuriuos mes vis dar nežinome. Dabar pats dizaineris Davidas Emanuelis, britų šeimininkas Pasakykite „Dress“, atskleidžia keletą niekada anksčiau žinomų faktų, įskaitant tai, kodėl jis sugriovė savo originalų eskizą!

Geriausios visų laikų vestuvių suknelės

Prieš Lady Diana Spencer tapo Velso princese Diana ir padėjo juos garsinti savo dizaino dėka, Dovydas ir jo tuometinė žmona Elžbieta buvo savižudybės „pasaulio“. Ir kai atėjo laikas pavesti svarbiausią savo gyvenimo suknelę - vestuvių suknelę - Dianą, vadinamą Dovydu, kuris, žinoma, pasakė „taip“.

„Mes jautėme daugiau jaudulio nei spaudimas“, - sakė Davidas Express.co.uk. „Tada mes nieko negirdėjome dviejų savaičių. Man įdomu, ar tai buvo bandymo dalis, kad pamatytume, ar mes pasakysime žiniasklaidai, bet mes laikėmės. Mes nekalbėjome ir tada mes stebėjome, ar galbūt tai buvo pokštas ir blogas pokštas. “ Tai nebuvo. „Staiga Diana vėl suskambėjo ir atsiprašė, kai ji buvo užimta. Bet aš neturėjau idėjos, kaip jos vestuvių suknelės projektavimas turės įtakos likusiai mano karjerai“.

Celebrity Brides, kurie dėvėjo netradicines vestuvių sukneles

Kaip įsivaizduoti, princesės suknelės kūrimo procesas yra gana slaptas dalykas. „Ji atėjo pati ir po maždaug trijų ar keturių apsilankymų ji paprašė, kad jos motina ateis? Aš pasakiau:„ Taip, žinoma, “, - sakė Davidas. "Aš parodysiu jai eskizą ir nuplėšiau eskizą, nes nenorėjome, kad jis plauktų aplink." Rezultatas? Dramblio kaulo šilko taftas ir antikvariniai nėrinių kūriniai pasidžiaugė 25 pėdų ilgio traukiniu (kuris, įdomus, buvo raukšlėtas į vestuves!) Ir 10 000 perlų ir blizgučių.

Pramogos Faktai apie jūsų mėgstamus vestuvių dizainerius

„Ji buvo ... skanus, nuostabus, tikras ir žavingas“, - sakė Davidas. „Ji buvo tiesiog jauna ir šviežia. Norėjau, kad suknelė atspindėtų tai, bet ji vyko kaip Lady Diana Spencer ir išėjo kaip Velso princesė. Šv. Pauliaus katedra buvo labai didelė. dirbti septynis šimtus milijardų žmonių auditorijoje! Aš palikau savo studiją šeštą valandą tą vakarą ir ji paskambino mane ir sakė, kad tai buvo „nuostabus“. buvo malonu daryti. "

Dovydas sakė, kad nuotakos motina Frances Shand Kydd sumokėjo „nominalųjį“ mokestį, nes „kaip jūs galite užsidėti šią suknelę?“

„Ir kai Diana mirė, jos brolis užsikabino, kad pasiimtų suknelę, ir jis keliavo po pasaulį, iškeldamas milijonus ir milijonus“, - tęsė Davidas. „Tada, kai princas Haris pasuko 30-ąjį, suknelė paliko Spencerį ir sugrįžo pas jį bei Williamą. Paskutinį kartą, kai atėjau į veidą, jis turėjo būti prieš keturis ar penkerius metus.“

Keturi ar penkeri metai - Kembridžo kunigaikštis (Kate Middleton), net ir tuo metu, kai Catherine, kunigaikštis Williamas, Sarah Burtonas papuošė Aleksandro McQueen suknelę.„Tas dalykas, kuris mane supurtė, buvo toks pasitikėjimas, kai tik ji išlipo iš savo automobilio, tai buvo tikras pasitikėjimas. Aš maniau, kad„ ji, ji turi tai sukūrė “.

Prince William & Duchess Kate santykių etapai

Kalbant apie kunigaikščio seserį Pipą suknelę dėl artėjančių vestuvių? Dovydas ją mato šiek tiek švelnesniu ir romantiškesniu. „Kol ji yra visiškai priešinga savo seseriai, nes ji yra kitokia moteris, ji yra kitokia kūno forma. Norėčiau padaryti ją labai minkštą… nes manau, kad Catherine suknelė buvo gana standi ir gana sunki, todėl tik visiškai priešingas ir tu neturėtų palyginti brides, jūs neturėtumėte palyginti moterų tikrai. "

Gauti „Pippa Middleton“ detales