„Princesės nuotaka“ pasirodo šiandien!


Princesės nuotaka gali pasukti 30 dienų, bet brūkšnys niekada sensta. Ir nors dauguma gerbėjų mano, kad filmo romantiškiausias duetas yra „Buttercup“ („Robin Wright“) ir „Westley“ („Cary Elwes“), „Miracle Max“ („Billy Crystal“) ir žmona Valerie (Carol Kane) beveik pavogė šou. Garbės filmo gimtadieniui, Įvairovė tiesiog pasidavė su mumis ir „Crystal“ ir „Kane“ apibūdino pastarąjį taip puikiai.

Nors Miracle Max ir jo sutuoktinis Valerie vaidina tik nedidelį vaidmenį filme kaip visuma, saldus, pagyvenusių žmonių, pagyrimų pora, dievina daugelis gerbėjų. Taigi, kaip „Crystal“ ir „Kane“ duo tapo tokiu ikoniniu? „Mes ką tik išgyvenome“, - pasidalino Kane.

GERIAUSI VISOS LAIKO VYKDYMO FILMOS

Be abejonės, žvaigždės taip pat stengėsi savo veikloje, išskyrus „tikrą linksmybę kartu“. „Mes susibūrėme ir sukūrėme kai kuriuos mūsų„ backstory “elementus, - pasidalino Kane.Tai buvo faktas, kad simboliai „buvo susituokę, mes skaičiuojame apie 112 metų“, - pridūrė „Crystal“.

Be filmo dviejų žavingų romansų, mes taip pat esame apsėstas kitos detalės - filmo santuokos ceremonija. Nors mes džiaugiamės, kad Buttercup to nepadarė iš tikrųjų tuoktis Prince Humperdinck (Chris Sarandon), mes amžinai dėkojame už linksmą vestuvių sceną, kurioje Peter Cook, kuris atlieka pareigas, apibūdina „bwessed awwangge“ iš „mawwiage“. Žodžiai, kuriuos jis sako, iš tikrųjų yra saldus, ypač tie, kurie susiję su „dvyniais“, ir puikiai dirbtų kaip juokingas realaus gyvenimo ceremonija. „Buttercup“ suknelė taip pat yra neįtikėtina, ir tai suteikia malonaus nuotakos įkvėpimo.