Žinoma, princas Viljamas remia princą Harį ir Meghaną Markle

 

Nuotrauka, kurią įkėlė Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Po to, kai visuomenė nusprendė būti grubus ir užpuolė puikiai gražią Meghan Markle, vaikiną (ir anglų karališkąjį), princas Haris paskelbė pareiškimą, remiantį jo naująjį partnerį. Bet „tsk, tsk“, gandų malūnas toliau sukasi - šį kartą teigdamas, kad princas Viljamas yra nuliūdęs dėl visos situacijos.

Ar Prince Harry & Meghan Markle kalba?

Kembridžo kunigaikštis tiesiogiai kreipėsi į žiniasklaidą (per Kensingtono rūmų atstovus), kad gandai būtų pailsėti, nes tai yra brolija, jei ne tvirtas paramos sistema?

Išleistame pareiškime JAV šiandienrūmai patvirtina, kad „Kembridžo kunigaikštis visiškai supranta padėtį, susijusią su privatumu, ir palaiko būtinybę, kad kunigaikštis Haris palaikytų artimiausius jo asmenis“.

Karališkieji atstovai taip pat pasidalino naujomis Telegrafas, kur karališkasis šaltinis dar labiau suprato pranešimą spaudai.

„Jie nepateikia tokių teiginių, nekalbėdami vieni su kitais, ir jie kalbėjo apie„ Meghan Markle “pareiškimą prieš tai, kai jis buvo išleistas,“ pasidalino šaltiniu. “Kunigaikštis buvo taip sunerimęs kaip ir kas nors apie tai, kas vyksta su Meghan. "

„Nėra jokio būdo, kai princas Haris būtų pareiškęs, kad„ William “nepritarė, - priduria kitas šaltinis.

Dabar, kai tai išspręsta, troleriai, būkite dingę!