Prince Harry ir Meghan Markle nepasirašys „Prenup“


Fotografija: Getty

Šiais laikais poroms būdinga pasirašyti prenupą (ar prenupt sutartį) prieš susituokiant. Dokumente nurodomos kiekvieno partnerio teisės į bendrą turtą, jei jos išsiskyrė. Tačiau ne visos poros nusprendžia pasirašyti tokią sutartį, įskaitant princą Harry ir Meghan Markle.

„Hario mintyse niekada nebuvo jokio klausimo, kad jis pasirašytų prenupą“, - pasakojo princo draugas „Daily Mail“. „Jis nusprendė, kad jo santuoka bus ilgalaikis, todėl jam nereikia nieko pasirašyti.“ Pasak pardavimo, naujienos seka gandai, kad būsimi sutuoktiniai buvo ketina užbaigti susitarimą. Galų gale, ir Hariui, ir Meghanai turi didelių pasisekimų. „Daily Mail“ pranešė, kad pirmasis gali turėti net 30 milijonų JAV dolerių, o pastaroji turi bent 4 mln.

SUSIJUSI: VISAS, KURIUOS REIKIA ŽINIŲ APIE VYKDYMO PRENUPS

Svarbu pažymėti, kad Haris ir Meghanas nepraleidžia atsargumo tik dėl romantiškų priežasčių. Skirtingai nei Jungtinėse Valstijose, prenups nėra teisėtai įgyvendinamos Jungtinėje Karalystėje, „Daily Mail“ pažymėta. Taip pat nėra precedento karališkoje šeimoje. Princas Viljamas ir kunigaikštis Kate neišpildė vieno. Nei princas Čarlzas, nei princesė Diana, nei princas Andriejus ir Jorko kunigaikštystė Sarah.

Haris ir Marklis ruošiasi savo vestuvėms kitais būdais. Buvusi aktorė ką tik buvo pakrikštyta į Anglijos bažnyčią, kuri buvo reikalinga, kol ji susituokė į britų honorarą.