Prince Harry ir Meghan Markle tikisi savo pirmojo vaiko

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Jų karališkosios didybės Sussexo kunigaikštis ir kunigaikštystė labai malonu pranešti, kad Sussex kunigaikštystė 2019 m. Pavasarį laukia kūdikio. Jų karališkosios didybės įvertino visą paramą, kurią jie gavo iš žmonių visame pasaulyje nuo jų vestuvių Gegužės ir džiaugiamės galėdami pasidalinti šia laiminga naujiena su visuomene. 📷PA

Kensington Palace (@kensingtonroyal) bendrinamas pranešimas

Kelyje yra naujas karališkasis kūdikis! Prince Harry ir Meghan Markle ką tik paskelbė, kad jie laukia savo pirmojo vaiko. Kūdikis turi būti pavasarį. Šį rytą pora pasidalino savo laimingomis naujomis žiniasklaidos pranešimų serijoje.

„Jų karališkoji didybė Sussex kunigaikštis ir kunigaikštystė labai malonu pranešti, kad Sussex kunigaikštystė 2019 m. Pavasarį laukia kūdikio“, - pranešimas apie Instagram. „Jų karališkosios didybės įvertino visą paramą, kurią jie gavo nuo pasaulio žmonių nuo jų vestuvių gegužės mėn., Ir džiaugiasi galėdami pasidalinti šia laiminga naujiena su visuomene“.

Susijusios: Kodėl Haris ir Meghanas vaikai greičiausiai naudos kitokį pavardę nei William ir Kate

Pagal Žmonės, Meghan yra maždaug 12 savaičių nėščia ir „gerai jaučiasi“. Žinoma, abi šeimos yra sužavėtos apie pora geras naujienas. Meghan motina, Doria Ragland, išleido pareiškimą per Kensingtono rūmus apie savo pirmąjį anūką: „Ponia Ragland labai džiaugiasi šia gražia naujiena ir ji laukia savo pirmojo anūko.

Panašiai džiaugiamės ir princas Viljamas ir Kate Middletonas, turintis tris savo vaikus. Pora sakė, kad jie „džiaugiasi“ apie naujienas, kaip ir karalienė Elžbieta, princas Filipas, princas Čarlzas ir Kornvalio kunigaikštis Camilla, Žmonės ataskaitas.

Sėkmingos naujienos ateina tik po penkių mėnesių po Meghan ir Hario vestuvių, kurios netikėtai stebina jų gerbėjus. Abu jie aiškiai parodė, kad jiems buvo svarbu pradėti šeimą. Gegužės mėn. Haris žurnalistui sakė, kad tikisi, jog artimiausioje ateityje pradės šeimą.