Prince Harry ir Meghan Markle ketina turėti geriausius vestuvių dainininkus


Fotografija: Getty Images

Prince Harry ir Meghan Markle jau daug džiaugiasi dėl jų - jie mylimi masių, jie abu sėkmingai siekia karjeros ir siekia labdaros, ir jie yra karališki ir netrukus karališki. Dabar aišku, kad jie laimėjo kitą kategoriją: Potencialūs vestuvių dainininkai.

Po naujienų, kad Ed Sheeran parodė susidomėjimą pora vestuvių priėmimu, Žmonės tyrinėjo visas Harry ir Markle galimybes. Pagal svetainę kunigaikštis turi a ton dėl daugelio įvykių, kuriuos jis padėjo organizuoti praeityje. Rugsėjį Bruce Springsteen ir Bryan Adams dalyvavo savo Invictus žaidimuose. Praėjusiais metais „Coldplay“ supažindino su savo „Sentebale“ labdaros koncertu, o 2007 m. Rod Stewart, Elton John, Pharrell Williams ir Duran Duran 10-ąsias mirties metines pagerbė savo vėlyvąją motiną.

MEGHAN MARKLE IR PRINCE HARRY ATSIŽVELGDAMAS į ŠVIEŽIĄ ŠVENTĄ

Tarsi šie vardai nėra pakankamai įspūdingi, Hario geri draugai su „The Killers“ ir „Dave Grohl“ iš „Foo Fighters“. Be to, pora žvaigždžių jau savanoriškai pasirodė savo ir Markle didelėje dienoje, išskyrus Sheeraną. Sam Smithas pasakė Saulė"Aš esu apsėstas. Noriu dainuoti vestuvėse", o neseniai britų dailininkas Stormzy pasidalino, kad nori būti pasirengęs pristatyti "mažą akustinį jaunajam Hariui".

Akivaizdu, kad klausimas nėra, ar pora turės įsimintiną pramogą, bet kas iš daugelio pretendentų tai suteiks. Galima sakyti, kad nesvarbu, kokiu veiksmu (-ais) jie eina, jie privalo turėti roko priėmimą.