Princas Haris paėmė „Meghan Markle“ į Londono gamtos istorijos muziejų po valandų


Fotografija: Getty Images

Atrodo, kad princas Haris ir Meghan Markle yra šiuolaikinė Ross Geller ir Rachel Green! Leiskite mums paaiškinti: prisiminti antrąjį sezoną Draugai kur Rossas užima Rachelę į muziejų po valandų ir parodo jai planetariumą? Na, princas Haris tai padarė už Meghaną. Saulė praneša, kad kunigaikštis priėmė Meghaną į Londono gamtos istorijos muziejų po valandų.

Pasak šaltinio, „Meg visada norėjo eiti taip, kad Haris surengė asmeninį vizitą. Tai gana romantiška po tamsos, nes visi eksponatai, įskaitant dinozaurus, vis dar yra apšviesti. Ir, žinoma, jie turėjo jį sau. " Haris - tu pasidarė pats šitą kartą!

Gandas Has It Prince Harry & Meghan Markle dalyvaus šios vasaros pabaigoje!

 

GRAZIA Australia (@grazia_au) bendrinamas pranešimas

Nors Meghanas filmavo KostiumasToronte, ketvirtadienį ji skrido į Londoną, kad praleistų laiką su savo draugu. Abi jos tampa vis rimtesnės, o tai tik degina gandas, kad jie bus įtraukti į šią vasarą. „Meghan“ lieka Hario Kensingtono rūmų name, kur „jie daug laiko praleidžia žiūrėdami filmus ir ruošdami naujus patiekalus“, - sakė šaltinis. „Meg yra puiki virėja ir siunčia Harry į puikias maisto parduotuves. Ji netgi pridėjo keletą moteriškų prisilietimų, tokių kaip kvapiosios žvakės ir minkšti baldai.“ Atrodo, jie mokosi, kaip gyventi kartu!

Akivaizdu, kad jie stengiasi būti kuo labiau draugiški, nes prieš dvi savaites jie matė vienas kitą, kai Meghanas buvo Hario plius vienas draugo vestuvėms Jamaikoje. Kaip dabar, mes kantriai laukiame daugiau nuostabių datos naktų, ypač tai, kuri lems pasiūlymą!