Princas Haris ir Meghanas Marklis turės geriausius vestuvių vakarėlius


Fotografija: Ian Vogler, Pool / Getty Images

Karališkosios vestuvės yra tiesiog už kampo, ir jei jūs niežulys žinote, ko tikitės iš didžiosios dienos, esate laimingas. „Kensington Palace“ išleido svarbią informaciją: Prince Harry ir Meghan Markle bridesmaids ir page boys. Į sąrašą įtraukta 10 mažų vaikų, kurie ketina patirti gyvenimą.

Kaip tikėtasi, du pažįstami (ir žavingi) veidai užpildo specialius vaidmenis. Keturių metų princas George'as ir trijų metų princesė Šarlotė bus atitinkamai puslapio berniukas ir pamergė. Džordžui prisijungs dar trys mažai vaikinai, o Šarlotą lydės dar penkios mažos mergaitės.

SUSIJUSI: princas Haris oficialiai paprašė princo Williamo būti geriausiu žmogumi

Tarp puslapių berniukai yra Hario godsonas, šešerių metų Jasper Dyer ir septynerių metų Brianas ir Johnas Mulroney, Markle geriausio draugo Jessica Mulroney dvyniai. Bridesmaids apima du Harry dieviškius, trejų metų Florence van Cutsem ir dvejų metų Zalie Warren, du Markle'o dovanas, šešerių metų ir septynerių metų Remi ir Rylan Litt, ir Mulroney ketverius metus. senoji dukra, Ivy.

Britų pamergėnai dažnai būna vaikai, o JAV jie paprastai yra suaugusieji. Tiems, kurie nežino, JAV puslapis berniukai yra tik jauni vyrai. Paprastai nuotaka taip pat pasirenka vyriausiąjį pamergę (ką vadiname garbės tarnaitė). Ji anksčiau buvo atskleista Žmonės tačiau Markle nusprendė neturėti. „Ji turi labai artimą draugų ratą, ir ji nenorėjo pasirinkti kito per kitą“, - išpardavė „paletės“ ​​atstovas spaudai. Vietoj to, atrodo, kad ji gerbtų viršų varžovą (Mulroney), įtraukdama jos vaikus.