Viskas, ką reikia žinoti apie vestuvių suknelės išsaugojimą


Fotografija: Jon Cu

Didžioji diena atėjo ir dingo. Nuotraukos yra įrėmintos, vaizdo klipas žaidžiamas su kilpa, bet ką daryti su savo vestuvių suknelė? Jei jūsų puošnus suknelė buvo ištremtas į rūsį, nes nežinote, ką dar daryti, jūs tikrai ne vienas. „Išsaugojimas yra kažkas, kas nėra tikrai gerai žinoma ar suprantama“, - sako J. Scheer, J. Scheer & Co.„Tai labai nereguliuojama pramonė“, - priduria jis. Taigi, kas yra mergina? „Scheer“ sukaupė didelę patirtį ir laipsnį išsaugojimo moksle, kad galėtume tinkamai naudotis žaidimu.

Insanely Cool Things jūs galite padaryti su savo vestuvių suknelė

Įdėkite savo vestuvių suknelę saugioje vietoje, kai tik ją išimsite.

Jūsų vestuvių suknelės išsaugojimas prasideda nuo to momento, kai jį išimsite. Taigi, kai jūs tiksliai suprantate, ką daryti, „Scheer“ rekomenduoja laikyti suknelę į savo įprastą gyvenamąją patalpą, kurioje jis yra apsaugotas nuo šviesos poveikio ir ekstremalių klimato sąlygų. „Ilgalaikis kabėjimas nėra geras dalykas, nes jis skatina pynimo iškraipymą. Visi svoriai patenka ant pečių“, - aiškina Scheer, tačiau priduria, kad „tai yra bauda trumpam, iki vienerių metų“. Be to, jis siūlo naudoti paminkštintą pakabą ir savo vestuvių suknelę kiekvieną kartą taip dažnai, kad išvengtumėte giliai įdėtų nusidėvėjimo taškų.

Atlikite kai kuriuos tyrimus.

Dabar, kai suknelė užsikabinusi, atėjo laikas atlikti savo namų darbus ir išsiaiškinti, kuris procesas jums tinka. Kaip sako Scheer, tai dažnai yra lengviau pasakyti nei padaryta. „Išsaugojimas iš tikrųjų yra klaidingas dalykas, nes kiekvienas gali naudoti bet kokį pavadinimą ir tai nieko nereiškia. Mes nesame sausieji valikliai ... bet tai neužkerta kelio bet kokiam sausam valikliui, geram ar blogam, užklijuoti žvirgždą, kuris sako: padaryti vestuvių suknelės išsaugojimą. “„ Norėdami išsiaiškinti, kas yra realus dalykas ir kas jums tinka, pirmiausia įvertinkite vestuvių suknelėje naudojamas medžiagas. Jei jis pagamintas iš sintetinių audinių, tokių kaip poliesteris ar viskozė, sauso valymo maršrutas yra tik puikus ir kainuos apie 200 JAV dolerių. „Poliesteris yra stipriausias žmogui žinomas pluoštas“, - sako Scheer. „Jūs galite jį nugalėti ir tai bus gerai.“

Bet jei jūsų suknelė yra šilkas, linas, medvilnė arba odinis diržas ir dramatiškas plunksnų sijonas, prieš pradėdamas saugoti jam reikės šiek tiek daugiau atsargumo, ir tai nereiškia, kad tirpalas užsandarintas vakuumu. „Geriausia, ką galima pasakyti apie tai, kad tai neįtikėtinai kvaila. Blogiausia, ką galima pasakyti apie tai, kad ji yra nepatogi“, - sako Scheer. "Suknelės suklijuotoje aplinkoje bus gaudomos ore. Deguonies molekulėse yra drėgmės, o įstrigęs oras skatina nuostabią pelėsių ar pelėsių aplinką, kuri pagreitins senėjimo procesą." Taigi ne tik tai nėra įrodymais pagrįstas sprendimas, bet ir tuomet tai nėra praktiškas. Kodėl taupyti vestuvių suknelę, kurią negalite pasidalinti su ateities kartomis? „Dvidešimt metų nuo dukros… dukra gali pakilti į savo motiną ir pasakyti:„ Mamytė, aš norėčiau pamatyti jūsų vestuvių suknelę. “ Kaip baisi, kad motina pasakytų: „Atsiprašau, negaliu jums to parodyti, nes bijo atidaryti langelį.“ Priešingai, po to, kai suknelė buvo išsaugota, „Scheer“ pataria visiems jo klientai atidarys dėžutę ir kasdien perkelia suknelę, kad būtų užtikrintas oro srautas, kuris yra geras natūralių medžiagų atveju.

Ikoniškiausios visų laikų filmų vestuvių suknelės

Bendrinkite viską, ką žinote apie suknelę.

Nustačius tinkamą vestuvių suknelės išsaugojimo procesą, būkite pasirengę kuo labiau informuoti apie savo vestuvių dieną, nes gydymo planai rengiami kiekvienu konkrečiu atveju. „Kai kurie nuotakai šokinėja vandenynuose. Kai kurie žiedai sukasi žolėje. Kai kurie susituokia lietaus metu - kiekviena užduotis yra unikali“, - sako Scheer. Šio pokalbio metu nebijokite paklausti, kokių medžiagų jie ketina naudoti per visą procesą, įskaitant audinį ir pačią dėžutę. Cheminės reakcijos su aplinka yra kaltinamos dėl geltonumo, todėl svarbu, kad naudojamos medžiagos būtų sertifikuotos be rūgščių. Ir kadangi „Scheer“ įspėja, rūgštis ir neutralus rūgštis nėra vienodi, todėl įsitikinkite, kad atsakymai yra konkretūs ir jūsų skoniui.

Žinokite, kad užtrunka daug laiko ir kad ilgalaikė priežiūra priklauso nuo jūsų.

Galite tikėtis, kad suknelė bus išvalyta ir taisoma prieš pradedant išsaugojimo procesą. Kainos ir terminai labai skiriasi, priklausomai nuo pasirinktos paslaugos, tačiau „Scheer“ įvertina, kad per 14–16 savaičių jis atsidurs. Iš ten, būtinai laikykite savo suknelę vidutinio klimato aplinkoje, o ne palėpėje ar rūsyje. Saugokite jį nuo vandens ir tiesioginių saulės spindulių. Svarbiausia, nepamirškite, kad net labiausiai kruopščiai ištirtas ir kruopščiai atliktas gydymo planas nėra sidabro kulka prieš senėjimo procesą. „Kiekvienas, kuris mus įdarbina arba prašo atlikti savo darbą, turi žinoti, kad jie yra partneriai, siekdami pastangų, - ragina Scheer. „Nieko, ką aš darau, kad atkurčiau cheminę ir fizinę šios tekstilės vientisumą, visiškai nepakeis, jei suknelė netinkamai laikoma.“