Trys moterys pasitiki apie jų prieš vestuvių Jitters priežastis


Fotografija: Bryan iš For Love

Jei jaučiatės šiek tiek įtempta ir nervinga apie artėjančius vedybas, gali būti malonu žinoti, kad jūs esate toje pačioje valtyje, kaip ir daugybė nuotakų ir jaunuolių. Ne tik prieš vestuvių treniruotės yra visiškai normalios, tačiau jos taip pat būna įvairių formų ir dydžių. Iš tiesų, kai pradėsite kasti į tai, kas sukelia šiuos priešpriešinius rūpesčius, pastebėsite, kad dauguma moterų ir vyrų nesutinka su tuo pačiu tikslumu ir baimėmis. „Didžiojo renginio planavimas ir vykdymas yra sunkus, bet suprasdami, kad dabar būsite įsipareigoję vienam asmeniui už visą savo gyvenimą, taip pat gali pridėti dar vieną streso ir nerimo lygį tuo metu, kai nuotaka netgi abejoja, ar ji priima teisingą sprendimą “, - aiškina Carlisha Magnarella, Orlando dizainerių vestuvių savininko ir renginio planuotoja.

Jei jaučiatės šis neramus, nesijaudinkite. Daugybė kitų nuotakų buvo jūsų batuose - ir pavyko vaikščioti po praėjimu be kablys (ar širdies priepuolio!). Čia trys bridai gauna tikrą informaciją apie tai, kas sukėlė ir palengvino jų prieš vestuves.Nesvarbu, ar jūs pabrėžėte, kaip jūsų būsimasis vyras ar žmona reaguos į ceremoniją, oras, ar jūsų svečių patirtis tą dieną, mes čia sakome, kad jūsų susirūpinimas yra tik laikinas.

Susiję: Ar yra skirtumas tarp prieš vestuvių Jitters ir šalto pėdų? Ekspertai pasveria

Janella S. sako, kad ji šiek tiek nerimauja dėl didelės dienos grafiko ir viskas viskas sekasi, tačiau priduria, kad jos nervai greitai plečiasi į pilnajam įsišaknijimui, kai ji pradėjo įsivaizduoti, kaip jos vyras, Tarikas, jaustis vestuvių metu. „Įdomu, ar jis norėtų, kad pažadai, kuriuos parašiau, ir ar jis jaučiasi, kad jie supakavo, kaip aš tikrai pajutau,“ ji dalijasi. "Aš taip susibūriau per viską, ką pradėjau gauti krūtinės palpitacijos!" Darbas su savo nervais buvo sunkus, bet jos bridesmaidai buvo padėti. „Mano merginos matė, kad buvau labai tylus, todėl jie pradėjo mane juoktis ir įdėti muziką, nes tai mane išjaudina“, - aiškina ji. „Aš bandžiau pakeisti savo požiūrį į savo baimes ir įsivaizduoti Tariko šypseną ir jo lūpų garbaną, kurią myliu“.

Heidi M., jos prieš vestuvių jitters nebuvo įtraukti savo būsimą vyrą, o jų vestuvių vieta. Kai ji pasirodė bažnyčioje savo vestuvių ryte, nebuvo vienos prieinamos automobilių stovėjimo vietos, o tai reiškia, kad kai svečiai atvyko po kelių trumpų valandų, jiems nebūtų vietos savo automobiliams pastatyti. „Kaip paaiškėja, šalia esantis konferencijų centras turėjo didžiulę darbo mugę, o mūsų bažnyčioje buvo pastatytas perpildymas. Mano mama perėjo ir paprašė paskelbti savo automobilius, kurie užtruko valandas, bet priešais mano svečius pradėjo atvykti, automobilių stovėjimo aikštelė pradėjo išvalyti “, - sako ji. „Tai nuostabi, kai vestuvėse galite planuoti visus paskutinius smulkmenos mėnesiams, o tada kažką panašaus į tai, ką niekada nenumatėte ir todėl planavote,“. Nors ji nesijaudino dėl artėjančios santuokos, ji praleido visą rytą, o ne mėgautis savo diena. „Kartais tavo vestuvių diena jus išmeta!

Susiję: 5 dalykai, kuriuos reikia žinoti apie prieš vestuves

Darisha D. daugiau nei šiek tiek nerimauja dėl savo didelės dienos - ji buvo savarankiškai paskelbta nervų nuolaužos. „Mano skrandyje turėjau blogiausius drugelius, ir jie buvo tokie blogi, kad turėjau paklausti padavėjo dėl imbiero alaus“, - aiškina ji. Viena iš jos nerimo priežasčių buvo oras - jis išplaukė kiekvieną dieną prieš vestuves - ji sako, kad nervai taip pat buvo dėl to, kad ji neseniai prarado savo tėvą. „Aš visada buvau tokia tėvo mergaitė ir svajojau, kad jis bus mano vestuvėse, vaikščiojęs žemyn priešais“, - sako ji. „Tai buvo toks širdis, kaip ir mano vestuvėse, ir įsivaizdavau, kad jis nėra.“ Vietoj to, jos brolis vaikščiojo ją žemyn, einantis į Ed Sheeran'ą „Galvodamas garsiai,' ir jos nerimas pasitraukė, nes valandos skaičiavimas į jos ceremoniją artėja.

Nepriklausomai nuo priežasties jūsų prieš vestuvių treniruotes, žinokite tai taip pat. „Jūs (tikiuosi) tik suplanuosite vieną vestuvę savo gyvenime, todėl stenkitės, kad galėtumėte tai mėgautis, kol galėsite!“ sako Magnarella. „Svečiai niekada nežinos, ar kažkas neįvyko taip, kaip planuota, ir jie nepraleis elementų, kurių jūs neturite, todėl suteikite sau pertrauką, kurią nusipelno ir mėgaukitės maks.