7 dalykai, kuriuos reikia padaryti po vedybų


Fotografija: Collin Hughes

Tu tai padarei! Vakarėlis buvo sėkmingas, o svarbiausia, kad jūs dabar esate ponia. Bet tik todėl, kad planuojama, tai nereiškia, kad jūsų užduotys baigtos. Dar yra dar keletas dalykų, kuriuos reikia padaryti, kad suvyniotų savo vestuvių patirtį.

Padėkok.

Tai yra pats svarbiausias elementas sąraše. Jūsų svečiai buvo turtingi su savo laiku (ir daugeliu su savo dovanomis), taigi darykite laiko pasakyti ačiū. Dėl dovanų, kurias gausite vestuvėse, pabandykite gauti padėką 60 dienų. Nors 200 pliusų kortelių, kurios jus mato į veidą, krūva gali bauginti, sugriauti. Kiekvieną vakarą praleiskite tik 30 minučių, rašydami kelias korteles. Jūs juos atliksite ne kartą.

Vestuvių ačiū užrašai Dos ir Don'ts

Išvalykite arba išsaugokite savo suknelę.

Išsiliejęs šampanas, prakaitas ir nešvarumai gali maloniai nakties pabaigoje palikti jūsų suknelę. Jei tikitės, kad jūsų būsima dukra gali vieną dieną nešioti savo suknelę arba planuojate ją perparduoti, savo drabužius kuo greičiau išvalykite arba išsaugokite.

Pakeiskite savo vardą.

Ar planuojate išlaikyti savo mergautinę monikerį? Saldus! Vienas mažiau pasiteisina. Jei planuojate pakeisti savo vardą, tai ne problema. Tai ilgoji įstatymo ranka. Padarykite šį procesą kuo skausmingesnį, surenkant visus reikalingus dokumentus, įskaitant santuokos licenciją, socialinio draudimo kortelę, vairuotojo pažymėjimą ir pasą. Būtinai patikrinkite savo valstybės reikalavimus dėl bet kokių papildomų dokumentų, kuriuos galite užpildyti prieš pradėdami. Kuo greičiau gausite šį kelią, tuo laimingesni, ir kuo greičiau galėsite naudoti naują monogramą.

Kaip pakeisti savo vardą po santuokos

Naudokite savo registro užbaigimo nuolaidą.

Jūsų registre tikriausiai bus keletas dalykų, kurių jūs negalite gauti. Patraukite bet kokias dovanų korteles ir suplanuokite įdomią dieną parduotuvėje, kuri baigia jūsų registrą. Nepamirškite pasinaudoti savo registro užbaigimo nuolaida prieš pasibaigiant (tai gali būti nuo vieno iki šešių mėnesių po vestuvių).

Grįžti pasikartojančias dovanas.

Nereikia trijų kavos aparatų? Mes taip nemanėme. Tačiau šis scenarijus yra labai įmanomas, jei žmonės atsiduria tuo pačiu metu arba tiesiog nesupranta registro idėjos. Ir tai ne tik dublikatai. Gali būti keletas dalykų, kuriuos gausite tik jūsų skonio. Apsikeiskite juos už tai, ką tikrai patinka ar reikia.

Parduokite bet kokius priedus.

Jei buvote pasididžiavęs nuotaka iki paskutinės detalės, neleiskite, kad visi šie sunkūs darbai būtų atliekami. Nesvarbu, ar tai yra Mason stiklainiai, ar šimtai skeleto raktų ar priedų foto stendui, jei įmanoma, grąžinkite pinigus. Paskelbkite savo lobius „eBay“, „Etsy“ ar „Wallapop“. Jūs netgi galite perparduoti savo suknelę tokioje vietoje, kaip Poshmark, jei nesate sentimentalus tipas arba neturite vietos jį saugoti.

Atsipalaiduokite!

Taip, yra didžiulis sąrašas dalykų, kuriuos reikia padaryti. Tačiau nepamirškite taip prarasti po vestuvių darbų sąrašo, kurį pamiršote išgirsti. Jei jums pasisekė per dieną ar dvi lėktuvus po „I dos“, mėgaukitės ja. Praleiskite laiką su savo sutuoktiniu, pamerkite laiką ir važiuokite, kad po vestuvių, kiek galite. Jūsų sąrašas gali palaukti, kol atvyksite namo. Ar planuojate uždelstą medaus mėnesį? Pabandykite uždaryti save į pasaulį net tiktai dieną ar dvi, prieš sprendžiant savo darbus.