4 populiarių tipų priėmimų stalų karoliai


Fotografija: Alpha Smoot

Poros buvo perduodamos vaivorykštiniais susitarimais, naudingais žalumynų stalo bėgikams savo vestuvių centre. Šie papuošalai, vadinami riešutais, turi daug privilegijų. Viena vertus, jie yra elegantiški, bet beveik be jokių pastangų - jie paprasčiausiai nubrėžiami išilgai stačiakampių stalų viduryje. Jų mažo klirenso dizainas taip pat padeda pokalbių srautui, nes jis nesutrukdo svečiams vienas nuo kito. Geriausia iš viso, yra daugybė būdų, kaip apversti vynmedžius. Kaip parodyta aukščiau, galite ištraukti šakeles, padengti jas purškiamaisiais dažais ir, pavyzdžiui, vėl įdėti.

Prieš pasirinkdami želdynų centrą, rekomenduojame sužinoti savo galimybes. Žemiau yra keturios populiariausios vestuvių vestuvių vestuvės.

LUSH WEDDING GARLANDIAI, KURIUOS GAUTI ATSIŽVELGIANT Į JŪSŲ PRIĖMIMO TABELES


Fotografija: Alpha Smoot

Sidabro dolerio eukaliptas

Ši eukalipto veislė pasižymi apvaliais lapais ir minkšta, mėlyna-žalia spalva. Gražios formos atrodo savaime apsvaiginimo. Fotografija: Alpha Smoot

Magnolia


Šie gražūs lapai yra žalūs ant viršaus ir apelsinų apačioje, todėl jie yra puikus pasirinkimas rudens šventėms.


Fotografija: Alpha Smoot

Alyvuogių ir sėklų eukaliptas

Norėdami gauti daugiau tekstūros, išbandykite sėklą eukaliptą, kuris yra tvirtas, pailgas lapija. Sujunkite augalą su alyvuogių šakomis, kurios turi istorinį ryšį su vestuvėmis. Fotografija: Alpha Smoot

Magnolia, Seeded ir Baby-Blue Eucalyptus ir Salal


Šis nuostabus mišinys ypač sodrus. „Leathery salal“ lapai papildo likusį želdyną, o „baby-blue“ eukalipto prideda matmenį.

Garland Guy Garlands, nuo $ 8, thegarlandguy.com.