Tai yra dainos, kurios pakliūlo vestuvių šokių grindis


Fotografija: Aaron Smith

Lietingi orai, sutriuškinti pyragaičiai, nudegusios gėlės - tai visi košmaro stiliaus scenarijai, kurie varžosi nepalankių nuotakų ir jaunikių protu. Bet vienas dalykas, kuris labiausiai nerimą skatina mylintis poras galvoti? Tuščias šokių aukštas jų priėmimo metu. Štai kodėl mes kreipėmės į žmones, kurie lanko vestuves, kaip tai yra jų darbas (um, nes jis yra), ir paprašė jų pasidalinti įspūdžiais, kad jie nuolat mato svečius. Skaitykite, pridėkite savo grojaraštį ir atsipalaiduokite.

Susijusios: Daiktai Vestuvės DJ nori, kad jie galėtų pasakyti

Pasak DJ ...

Ar kas nors geriau nei DJ rekomenduoti puikias vestuvių melodijas? „Rich Leggitt“, „Black Tie“ renginių savininkas ir muzikos planavimo programos „DJ Songlist“ kūrėjas, turi ilgametę patirtį įgyti svečių šokių aikštelėje. Jo

Stevie Wonder parašė, uždarytas, pristatytas (aš esu)

„Tai vienas klasikinis. Nuo atidarymo pastabos jis traukia žmones į šokių aikštę.Ji taip pat yra puiki kickoff daina, skirta pagyvenusiems svečiams dalyvauti ir šokti. "

„Commodores“ „Brickhouse“

„Žmonės pakils per stalus, kad grįžtų į grindis, kai žaidžiate šią dainą.

Bruno Marso „24K Magic“

„Beveik nieko Bruno Marso dėka yra šokių aikštelės auksas, bet tai tikrai išgyvena žmones.

Justin Timberlake „negali sustoti“

„Ši daina beveik visada yra sąrašuose, kuriuos gauname iš mūsų porų, ir dėl geros priežasties. Jos ritmas yra užkrečiamas ir visi jį myli. JT visada gauna dalykų, kurie šokiruoja, ar tai yra jo * NSYNC dalykai, ar dabartiniai takeliai.“

„Nenustokite iki to laiko, kol gausite pakankamai“

„Michaelas Džeksonas yra privaloma žaisti kiekvienoje vestuvėje. Šis takelis yra nuostabus, kai žmonės juda ir vienas iš mano asmeninių mėgstamiausių. Jis taip pat pritraukia svečius iš visų amžiaus grupių ir daro visus laimingus ir pasiruošusius šokti“.

Susiję: Kaip pasirinkti grupę ar DJ savo vestuvėms

Fotografija: Belathée Photography

Pasak fotografo ...


Fotografai dalyvauja vestuvėse visą sezoną ir kartais net daugiau nei vieną savaitgalį. Kari Dawson, Mičigano „Pro“ ir „Kari Dawson Events“ savininkas, turi dainų, kurias ji laiko tiesioginėmis minios malonėmis, sąrašą.

Luis Fonsi "Despacito", kuriame yra Daddy Yankee

„Manau, kad dauguma žmonių gali pavadinti populiariausius 40 geriausių dainų bet kuriuo metu, ar jie mėgsta 40-ąsias, ar ne, ir kas vasarą visada yra viena daina, kuri kažkaip tampa himnu. šokių aikštelėje. "

Carly Rae Jepsen "Skambink man galbūt"

„Mano patirtis rodo, kad vasaros daina neapsiriboja tik dabartine, bet bet kokia vasaros daina iš ankstesnių metų. Tai vis dar traukia žmones į šokių aikštę.“

„Isley Brothers“ „Shout“

„Žmonės jį mėgsta. Šokių aikštelė visada yra supakuota, kai tai vyksta“.

Juodųjų akių žirnių „aš turiu jaustis“

„Vidutinis mano porų amžius yra 26 metai ir vyresni. Jų draugai, pusbroliai, tetos ir dėdės nukentėjo šokių aikštėje su dabartinės muzikos, linijos šokio ar dviejų, kurie ten buvo išmesti kartu su vestuvių kabėmis, pavyzdžiui, Michael Jackson, Whitney Houston, Bon Jovi. Per daug oldies ir jūs prarasite visus, išskyrus tą, kuri tik šoka šokti. “

Susiję: 6 vestuvių idėjos muzikos mėgėjams, kurie pasiekė aukštą pastabą

Fotografija: Brandon Kidd Photography

Pasak nuotakos trenerio ...


Tai Deborah DeFrancesco, Naujosios Anglijos įsikūrusi „Bitchless Bride“ įkūrėja, darbas, norintis formuoti jaunikius ir jaunikius. Kai jie atvyksta į ją su muzikos užklausomis, tai yra jos pasiūlymas.

Daft Punk "Get Lucky"

„Aš turiu galvoje, kaip tu galėjai ne perkelti savo užpakalis į šią dainą? Aš dabar jį klausau (visiškai šokau mano kėdėje), ir visi aš paveikslas yra supakuotas šokių aikštelė, batai iš šono ir daug judančių! "

Calvin Harris "Tai yra, ką tu atėjai", kuriame yra Rihanna

„Aš esu visiškai apsėstas šia daina. Jis vairuoja svečius į šokių aikštę, nes jie negali padėti, bet perkelti savo kūnus į šią dainą, net jei jie gyvena po uolą ir negirdėjo to anksčiau. norite, kad jūs pradėtumėte partiją. "

Princas „1999“

„Kai ši daina ateina vestuvėse, kiekviena sėdynė yra tuščia ir šokių aikštelė pumpuoja intensyviai!“

„Negalima sustoti tikėjimu“

„Nepamirškite, kad devintajame dešimtmetyje buvo šiek tiek nuostabios šokių muzikos! Muzika, kurią daugelis žino ir myli. Ir girdėti jį vestuvėse? Nuostabus! Žaisk šį naktį, kai žmonės jau yra šokių aikštelėje. "

Susiję: Ruoškitės hitui šokių aukšte! 27 vestuvių juostos, skirtos išsinuomoti jūsų didelę dieną

Fotografija: Shaun Menary Photography

Pagal vestuvių planuotoją ...


Vestuvių planuotojai gerai išmano kiekvieną didelės dienos aspektą ir apima muziką. Kristine King, „Kristine King Events“ prezidentas ir vadovo renginių direktorius, minėtuosius melodijas mini kaip savo priėmimą.

„Paimkime jį pradžia“ „The Black Eyed Peas“

„Black Eyed Peas“ yra grupė, kuri gauna daug dainų užklausų. Ši daina ir „I Gotta Feeling“ gali būti laikomi senais tam tikrais standartais, tačiau jie vis dar yra puikūs vakarėliai tik dėl to, kad dainos ir dainos yra šios dainos paprastai grojamos vakaro pradžioje, norint iš tikrųjų gauti svečius iš savo vietų ir ant šokių aikštelės. "

Kupidonas „Cupid Shuffle“

„Nors nėra šurmuliuojančių svečių šokių aikštelėje, niekada negalėsite suklysti su daugeliu grupių ir DJ repertuarų, pavyzdžiui,„ Electric Slide “,„ Cupid Shuffle “,„ Wobble “ir„ Cha Cha Slide “. Kiekvienas, nuo vaikų iki senelių, norės dalyvauti šių numerių magijoje! "

Marko Ronsono „Uptown Funk“, kuriame yra Bruno Marsas

„Tai dar vienas populiarus ritmas, skirtas riedėti miniai. Kiti:„ Aš noriu šokti su kažkuo “Whitney Houston,„ Taip! “ „Usher“ ir „Pharrell Williams“ „laimingi“.