10 Augalų pagrindu besirūpinantys maitintojai, kurie darys dar didesnę dieną


Fotografija: Kari Otero už 5th Avenue Digital

Jei kas nors sako, kad vestuvių planavimas yra lengvas, jie guli. Kiekviena detalė turi būti įtraukta į jūsų didelę dieną, nuo jūsų puokštės iki DJ. O kai kalbama apie geriausią meniu pasirinkimą, lengva suskaidyti -ypač jei esate veganas. Laimei, priešingai nei prieš dešimt metų, augalų pagrindu dirbančio maitinimo įstaigos ieškojimas nėra toks sunkus, kaip jūs manote. Dauguma vietinių restoranų galės dirbti kartu su jumis, kad sukurtų jūsų gyvenimo būdą atitinkančias vestuves, bet jei jūsų vietovėje yra veganų maitinimo įstaiga, kuri jau žino veganizmo ir augalinės virtuvės patiekalus, dar geriau. Mažiau aiškinantis, daugiau valgyti, ir jūs negalite to daryti.

Šie dešimt augalinių maisto produktų tiekėjų padarys jūsų dieną ypatingą -ir skanus.

Vestuvių meniu parinktys Mylės Vegan & Vegetarian svečiai

Augalas San Franciske, Kalifornijoje

Žadinantys 100% ekologiški ir vietiniai ingredientai, gamykloje naudojami tik sezoniniai produktai, gaunami iš San Francisko įlankos rajono. Su įvairialypiu šiuolaikinės Kalifornijos virtuvės ir Azijos įkvėptų skonių meniu galėsite žinoti, kad viskas, kas patiekiama jūsų svečiams, yra pagaminta iš nulio jų virtuvėse, įskaitant gausias salotas ir įvyniojimus.

Tastee Vegan Niujorke ir Long Island, Niujorke

„New York City“ įsikūrusi maitinimo įmonė „Tastee Vegan“ aptarnauja visus penkis rajonus ir Long Island, siūlanti veganinę virtuvę, kad tie, kurie nesilaiko augalinės dietos, mylės taip pat, kaip ir tie, kurie daro. Visų rūšių - nuo barbekiu seitan kebabų iki Malaizijos tempeh pyragaičių - ir veganų bufetą, kuriame siūlomi patiekalai, pavyzdžiui, kepti gnocchi su grietinėlės moliūgų padažu ir panko-crusted „vištienos“ būgnais.

Miss Rachel's Pantry Philadelphia, Pensilvanija

Tikėtis energingų ir kvapniųjų patiekalų iš Filadelfijos Miss Rachel's Pantry. Jūsų svečiams patiks maistas, kurį gamina maistas, kurį gamina maistas, kuriame yra meniu, kuris keičiasi sezoniškai, ir patiekiami patiekalai, tokie kaip laukinių grybų ir artišokų "krabų" pyragaičiai.

Žydėjimas gyvenimui Spearfish, South Dakota

Sutelkiant dėmesį į ekologiškai auginamus, neperdirbtus ir išimtinai pagamintus ingredientus, „Bloom for Life“ virėjas Amanda Froelichas atitinka visus veganinius mitybos poreikius. Nesvarbu, ar ieškote 100% žaliavinio vegano meniu, ar pageidaujate, kad valgiai būtų virti, kiekvienas gali išspręsti sprendimą, nepriklausomai nuo to, kaip gali būti griežtos jūsų gairės.

Jay Astafa Niujorke

Kiekvienas, kuris nori papietauti savo didelėje dieną, turėtų pažvelgti į Jay Astafą, Niujorko miestelio šefą, kuris keliaus į didžiuosius JAV miestus, kad sutvarkytų vestuves ir kitus renginius. Kalbant apie tai, kas yra meniu, jis yra žinomas dėl savo šiuolaikinės virtuvės, o jūs galite tikėtis visko - nuo pomidorų tortų spurgų iki prieskonių keptų morkų, taip pat kai kurių geriausių anakardžių sūrio, kurį kada nors paragavote.

Kaip suplanuoti vestuvinį dušą savo Vegan draugui

 

Naked Bite Austine, Teksase ir Pietų Floridoje

„Naked Bite“ įsipareigojimas naudoti ekologiškus, tvarius ir vietiniu būdu pagamintus ingredientus tikrai gali būti paragintas jų maisto produktuose. Įkurta virėjo Amber Antonelli, įmonės tikslas yra parodyti pasauliui, kaip gali būti įvairūs augalų įkvėpti receptai, ir jie tai daro tik su savo patiekalais. Maisto patiekalai, pavyzdžiui, quinoa makaronai „Alfredo“ ir skrudinti žiediniai kopūstai, turės mėsos valgytojus, kad jie užteptų savo plokšteles.

Slyvų veganas Hiustonas, Teksasas

„Plum Vegan“, besispecializuojantis prie gurmaniškos veganinės virtuvės patiekalų, dirbs su jumis, kad užtikrintų, jog jums ir jūsų svečiams bus malonus meniu.Kai tik įmanoma, remdami vietinius verslus ir ūkininkus, patiekalai yra švieži ir skonio, jie siūlo specialius meniu pagal jūsų pasirinktą virtuvę. Ir taip, tai apima galimybes, pavyzdžiui, daržovių šoninės sūrio mėsainiai, falafel ir veggie tacos.

„Vegan“ maitintojas Portlande, Oregone

Jei ieškote veganų maitinimo įmonės, kuri kreipiasi į visus, „Vegan“ maitintojas turėtų tai padaryti. „Chef“ ir „Josh Raymond“ specialybė ruošia maistą, primenančią tuos, kurie mums patiko. Jie taip pat specializuojasi Tolimųjų Rytų, Italijos ir Tex-Mex virtuvėse.

„Green Plate Catering“ Vašingtone, D.C.

„Green Plate Catering“ netrukdo. Nuo 1982 m. Jie tarnauja darniam ir ekologiškam vegetariškam bei veganiniam maistui ir laimėjo kelis apdovanojimus. Bendradarbiaudami su vietiniais ūkininkais ir gamindami kooperatyvus, jie gali užpildyti savo patiekalus su šviežiais vaisiais ir daržovėmis. Ir kadangi jų meniu yra grindžiami sezonais, valgiai gali būti bet kokie dalykai - nuo graikų įdarytų vynuogių lapų pavasarį iki įdaryti portabella grybai rudenį.

Du broliai Maitinimas New Jersey, Niujorke, Konektikute

Šefo Joe Rosoleno vadovaujama „Two Brothers Catering“ yra 100% vegetariška ir daugiausia veganų maitinimo įmonė, kuri nuo 2003 m. Tarnauja vestuvėms trijų valstybių teritorijoje. Visos užkandžių, patiekalų ir desertų kainos yra aiškiai nurodytos todėl lengva pasirinkti ir pasirinkti, kas geriausiai tinka jūsų ypatingai dienai. Kalbant apie maistą, skanūs patiekalai, tokie kaip tofu ravioli ir raudona lęšių kepuraitė, tenkins bet kurios poros poreikius.