Ar tai „Pippa Middleton“ vestuvių suknelės dizaineris?


Fotografija: Pascal Le Segretain

Mes sakėme, kad esame pasiryžę gauti visą „Pippa Middleton“ vestuvių dieną, ir mes tai reiškėme. Akivaizdu, kad kitos žiniasklaidos priemonės dalijasi mūsų aistra, nes daugiau informacijos tiesiog tęsiasi. Anksčiau šią savaitę pranešėme apie gandas apie vestuvių išlaidas, o šiandien turime atnaujintą informaciją apie „Middleton“ vestuvių suknelę ir aprangos kodą.

Viskas, ką jums reikia žinoti apie PIPPA MIDDLETON'S AUKŠČIAUSIUS VYRIAUSIUS SU JAMES MATTHEWS

E! žinios kalbėjo su vidiniu šaltiniu, prijungtu prie Middletono spekuliacijos vestuvių suknelės dizainerio Giles Deacon. Pagal šaltinį, suknelė yra „labai paprasta, elegantiška“ ir visiškai rankų darbo. Tačiau mažai tikėtina, kad „smulkus“ dizainas, atsižvelgiant į „labai nedaug žmonių matė baigtą dalyką“. Jei Londone įsikūrusi „Giles Deacon“ yra suknelė dizaineris, Middleton prisijungs prie modelio Abbey Clancy į sąrašą brides jis apsirengęs. Ir su Dienos naujienos įvertinant suknelės kainą $ 13,000, tai tikrai bus dieviška.

Kaip Middleton suknelė kodą, gandas, kad ji nustatė prieštaringą taisyklę. Pagal Telegrafas, socialinės žiniasklaidos maišoma apie galimybę, kad jos svečiai turėtų dėvėti du skirtingus komplektus. Tai reikštų, kad ceremonijai ir priėmimui būtų atskirtos duds, kažką brides buvo žinoma, tačiau dalyviai? Ne tiek daug. Nors taisyklė yra, įdomus, ji paaiškintų, kodėl dalyvis Meghan Markle buvo paminėtas dviejose skirtingose ​​suknelėse.

Su intel yra nuolat trikdantis, Middleton vestuvių hype yra tai, ką sudaro PR komandos sapnai. Kokios naujienos bus rytoj? Mes neturime idėjos, bet mes tikrai pasidalinsime ja.