Vyksta Pippa Middleton vestuvių repeticija!


Fotografija: Karwai Tang / WireImage

„Pippa Middleton“ vestuvės (t. Y. Visi gali kalbėti) pagaliau (beveik!) Atvyko. Palyginimo sesuo ir jos sužadėtinė, James Matthews, rytoj susieja mazgą. Kaip tikėtasi, vyksta didelis dienos paruošimas, o pora bando jų ceremoniją šiandien.

ŠIS KAS YRA ŽINOTI APIE PIPPA MIDDLETONO VYKDYMO KAKESĄ

Saulė praneša, kad per pastarąsias dienas įgulos buvo matomos vietoje Šv. Marko bažnyčioje Englefilde. Rangovai buvo sakoma, kad jie buvo iškrovę žibintus ir kėdes, kraštovaizdžiai buvo pastebėti vejapjovėje, ir saugumo personalas patruliavo scenoje. Šiandien saugumas užblokavo vietą saugiai ir sklandžiai. Stumdymasis ir šurmulys paskatino visiškai užrakinti, nes repeticijų svečiai pradėjo atvykti. Tarp tų, kurie lankėsi, buvo Middletono tėvai, taip pat ir brolis, ir Matthews brolis.

Taip pat atskleista daugiau didelių dienų. „Land Rovers“ sako, kad jie lydi svečius iš bažnyčios į „Middleton“ Bucklebury namus Saulė. Kalbant apie „Middleton“ transportą, gandas yra tai, kad ji seks kunigaikščio Kate pavyzdžiu, atvykusiu į ceremoniją žirgais. Keli šaltiniai taip pat sako, kad vestuvės bus teminės. „Viskas bus Škotijos gamta - bipai, partija“, - atskleidė a Kasdieninis paštas viešai neatskleista informacija. Mathews šeima turi savo tartaną, matyt, kuris taip pat gali būti įtrauktas.

Vestuvių meniu yra dieviška, labai įdomi detalė - tariamai pora buvo paaukota 17 svarų ikrų. Naudojami receptai taip pat gali turėti asmeninį ryšį - įkvėpimo iš „Middleton“ knygos, Šventė. Visą produkciją tariamai prižiūri mėgstamiausia mėgstamiausia „Fait Accompli“, o maitinimas iš gerai apgalvoto „Table Talk“.

Šiuo metu mes girdėjome apie beveik kiekvieną detalę, nuo gėlių iki kainos. Su tiek daug spekuliacijų, sunku žinoti, kas yra tiesa, ar ne, bet berniukas, ar mes džiaugiamės, kad sužinosime.

Nepriklausomai nuo specifikos, pora atrodo gera. „Middleton“ ir „Matthews“ vakar pasitraukė į planą, ir mes džiaugiamės girdėdami, kad liudytojas pasakė E! žinios kad jie atrodė „laimingi ir atsipalaidavę“.