Štai kaip ištraukti tūkstantmečių rožinius plaukus savo vestuvėse


Fotografija: Aveda

Ir nuotaka nešiojo ... tūkstantmečių rožinius plaukus? Spalvos užuomina yra naujausias būdas išreikšti savo individualumą savo didelėje dieną. Mes nekalbame apie visišką vienaragį, bet manome, kad braškių dryžiai, švytintis vario liejimas, arba minkštas violetinis skalbimas, kad apsirengtume tuos garbanus. Tai įdomus būdas dar labiau pritaikyti savo didelio dienos išvaizdą.

Geriausia dalis? Šviesą galima lengvai pritaikyti, kad pagerintumėte dabartinį (ar natūralų!) Atspalvį. „Pastelinės spalvos bus rodomos skirtingai kiekvienoje plaukų spalvoje. Kuo šviesesni plaukai, tuo dažnesnis bus“, - sako Clairol nacionalinis spalvų režisierius Jamesas Corbettas.

Susiję: gana vestuvių šukuosena ilgiems plaukams

Brunetės, kita vertus, suras sočiųjų brangakmenių tonus, kad jie būtų pakankamai ryškūs, kad jie būtų žymimi. Šių metų vasaros karščiausias atspalvis yra balintos arba šviesios spalvos juostos. Nesvarbu, kokia spalva jus domina pridėti prie savo plaukų, turėtumėte žaisti (ir tobulai) keletą mėnesių iš jūsų vestuvių dienos. Tai suteiks jums laiko surasti jums patinkančią spalvą arba grįžti prie natūralaus atspalvio, jei pamatysite, kad esate nepatenkintas galutiniu produktu.

Jei pradėsite anksti, jums reikės pridėti plaukų priežiūros prie grožio. Laikydami rausvas spalvas atrodančias energingas (atrodo, kad spalva nebelus, jei spalva išblukusi!) Pasirodo rūpestinga priežiūra. Pusiau nuolatinės formulės, pvz., „Aveda Hair Colour Shine Service“, sklindančios iki 24 šampūnų - per medaus mėnesį ir už jos ribų. Ieškote atspalvio tik vieną naktį? „Kristin Ess Rose Gold“ laikinas atspalvis ir Clairol Color Crave Plaukų makiažas išplauna nuo vieno iki trijų šampūnų. Taigi, galite paprašyti savo repeticijų vakarienės, tada sugrįžti prie savo natūralios eilės, kad vaikščiotumėte po praėjimu.