„Meghan Markle“ neprisijungė „Suits“ „Co-Star Patrick J. Adams“ vestuvėms Trojanui Bellisario


Fotografija: Instagram

Praeitą savaitgalį Kostiumai žvaigždė Patrick J. Adams vedė savo ilgąją draugę ir Pretty Little Liars bendra žvaigždė, Trojan Bellisario, gražioje Kalifornijos vestuvėse. Nors daugelis poros žvaigždžių ir draugų dalyvavo trijų dienų šventėje, „Adams“ „darbinis sužadėtinis“ Kostiumai, Meghan Markle, ne. Tačiau paaiškėja, kad ji turėjo gana apgalvotą priežastį, kodėl.

 

Tokiu atveju - būkite sukilėliai, draugai

Nuotrauka, kurią įkėlė Meghan Markle (@meghanmarkle)

Su visa spauda po Markle ir draugu princu Harry, ji manė, kad lankymasis gali būti ne geriausia idėja. Markle kalbėjo su Adams apie situaciją ir pateikė sprendimą. „Jie abu sutiko, kad galbūt jos atėjimas pritrauktų per daug (netinkamo pobūdžio) dėmesio“, - sakė šaltinis Savaitės savaitė. „Jie abu manė, kad jie čiulpia“. Tačiau, kita vertus, kitas šaltinis žurnalui sakė, kad „Meghan neturėjo plano lankyti vestuves ir kad pokalbis niekada nebuvo įvykęs“. Šeštadienį Markle paskelbė Instagramą, kuris skaitė: „Visuomenėje, kuri gauna naudos iš jūsų pačių abejonių, patinka sau maištingas aktas.“ Ji pavadino nuotrauką: „Tokiu atveju - būkite sukilėliai, draugai“.

Meghan Markle palaiko savo ryšį su princas Haris'o pareigūnu

 

Santuokos magija. # fortday2016

Nuotrauka paskelbta Alex McKenna (@maxmie)

Nors Markle buvo pastatytas Toronte, šeštadienį, 200 svečių prisijungė prie Adamso ir Bellisario dėl jų elegantiškų bohemiškų vestuvių Kalifornijos pietuose. Pora pasakė „aš“ nuostabioje lauko ceremonijoje, su medžiu ir žvakėmis, kaip „praeities“ dekoru.

 

Toks gražus vestuvių pasveikinimas @halfadams @sleepinthegardn # fortday2016

Nuotrauka paskelbta Indijos Williams (@ india.williams)

Nuotaka dėvėjo baltą Cortana suknelę ir karūną panašią galvą, o jaunikis nešiojo mėlynos spalvos kostiumą. Žymūs svečiai, kaip Sarah Rafferty, Lucy Hale, Ashley Benson, Sasha Pieterse, Keegan Allen, Ian Harding ir Chris Pine, dalyvavo dangaus įkvėptoje vestuvėje.

 

Dėkojame, kad buvote mano datos @davestanwell & @notoriousnev

Nuotrauka paskelbta Lucy Hale (@lucyhale)

 

Naujai # fortday2016

Vaizdo įrašą pateikė lulu brud (@ladyluofthewolves)

 

Canis Major # fortday2016

Nuotrauka, kurią įkėlė lulu brud (@ladyluofthewolves)

Įžymybės, kurios dvigubino kaip vestuvių svečiai

 

Jis prasideda ... # fortday2016 nuotrauka kredituoja @ladyluofthewolves

Patrick Adams (@halfadams) įkėlė nuotrauką

Savaitgalis, kurį pora pavadino „Fort Day“, apėmė spalvingą stovyklavietę arba „glamping“. Svečiai visi įlipo į perskaičiuotą mokyklinį autobusą, kuris skaitė „beveik vedęs“ ir savaitgalį liko palapinėse.

 

Šiandien diena. Ir kokia šlovinga diena. # fortday2016

Nuotrauka, kurią įkėlė Troian Bellisario (@sleepinthegardn)

 

Aš tikrai galiu pasakyti, kad aš niekada neturėjau daugiau gražių ar laimingesnių trijų dienų mano gyvenime, bet kas labiau neįtikėtina, nei buvo tai, kad dešinėje jos viduryje susituokiau su geriausiu draugu. @halfadams Aš tave myliu. Visada ir visais būdais. # fortday2016 (neįtikėtino „@maxwanger“ ačiū maks. nuotrauka)

Nuotrauka, kurią įkėlė Troian Bellisario (@sleepinthegardn)

Adamsas ir Bellisario pasidalino nuostabia nuotrauka iš dviejų, žiūrinčių į saulę. „Bellisario“ pavadino nuotrauką: „Aš tikrai galiu pasakyti, kad aš niekada neturėjau gražesnės ar laimingesnės trys dienos mano gyvenime, bet kas labiau neįtikėtina, nei buvo tai, kad tuoj pat aš susituokiau su savo geriausiu draugu. @Halfadams visada ir visais būdais. Sveikiname laimingą porą!

11 priežasčių „Pretty Little Liars“ Žvaigždžių Trojos Bellisario Bachelorette partija buvo galutinis pabėgimas