Ar galite žaisti lauko ceremoniją žiemą?


Fotografija: Christie Graham Photography

Su šviežia sniego ir vėsioje vėjas, turintys lauko vestuvių ceremoniją žiemą yra svajonė, daugelis šaltai mylinčių porų tiesiog nežino, kaip padaryti realybę. Bet jei jūs ir jūsų sniego zuikio meilė nori, kad jis būtų oficialus lauke, mes esame čia, kad padėtų jums tai padaryti. Siekiant užtikrinti, kad jūsų svečiai taip pat naudojasi patirtimi, čia pateikiami keli pagrindiniai patarimai.

Ką reikia apsvarstyti prieš planuodami žiemos vestuves

Venkite ekstremalių oro sąlygų.

Tai turėtų būti akivaizdi, tačiau vestuvės lauke žiemos pūšio metu arba šalčio užrašai nėra ideali. Jei jūsų vestuvės vyks vietoje, kuri leis žiemą vestuvėms šlaituose, būtinybė yra atsarginis planas, skirtas blogam orui.

Leiskite svečiams žinoti planą.

Dauguma svečių prisiims, kad jūsų žiemos vestuvės vyks patalpose, nebent kitaip patariama. Kad įsitikintumėte, jog jie patogiai apsirengę elementams, svarbu leisti svečiams iš anksto žinoti, kad per ceremoniją jie praleidžia 20–30 minučių.

Laikykite trumpą ir jaukią.

Jei nuspręsite surengti savo ceremoniją sniego aplinkoje, teikiant šildytuvus, gaisrinius duobes, patogias antklodes ir šiltus gėrimus. Laikykite ceremoniją trumpai, tarkime, nuo dešimties iki penkiolikos minučių, ir planuokite patekti į vidų kokteiliams ir priėmimui.

Turėkite kažką šilto viduje.

Kai svečiai grįš patalpoje, jiems reikės ką nors įšildyti viduje. Turėkite kelis padavėjus, kuriuose yra karštų kūdikių ar karšto sidro. Šiuo metu taip pat gali būti perduodami sriubos šaudyklės ir mini griliai.

Patalpinkite patalpas.

Aiškus palapinis su sienomis, grindimis ir šildymu yra paprastas sprendimas, kuris leis Jums ir jūsų svečiams jaustis lauke lauke be beprotiškų temperatūros problemų.

Pasirinkite vietą su gera alternatyva.

Pasirinkdami savo vietą, būtinai paklauskite apie ceremonijos parinktis. Jei vieta turi didelius langus, iš kurių atsiveria sniego kraštovaizdis, galbūt galėsite prekiauti įžadais ir vis tiek gausite vėsią žiemos ceremoniją.