3 dalykai, kuriuos reikia galvoti apie svečius po miestą


Fotografija: Jillian Mitchell Photography

Tie, kurie jums labiausiai rūpi, net jei jie yra toli, užtikrins, kad jie dalyvaus, kad palaikytų jus ir švęsti savo vestuvių dieną. Grįžkite į naudą užtikrindami, kad jie būtų tinkamai prižiūrimi mieste. Vestuvių planuotojo Lisa Costino iš „Charming Fete“ akcijos dalijasi patarimais, kaip išlaikyti tuos, kurie artimi tiems, kurie mėgsta miestą, laimingus.

Lengvas būdas bendrauti Svarbi informacija vestuvių svečiams

Apsvarstykite, kaip jie supras

„Transporto galimybės yra nuostabus perkėlimas ir gali pakenkti tuo, kaip vėlyvieji svečiai apsistoja registratūroje, ir ar jie patiria šį parašo kokteilį“, - sako „Costin“. Ji siūlo į kvietimą įtraukti specialią apgyvendinimo kortelę, kurioje būtų informacija apie taksi ir pervežimo galimybes. „Jei transportavimas bus teikiamas iš viešbučio į ceremoniją ir (arba) priėmimą, tai galite pažymėti, kad svečiai galėtų planuoti,“ - priduria ji. Niekas nemėgsta peštynės, kad surastų būdą, kaip paskutinę minutę iš vienos vietos į kitą patekti. „Kai kurie bridai pasirenka organizuoti pervežimus papildomam svečių patogumui, jei viešbučiai yra nutolę nuo registratūros, kad svečiai būtų atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką. „Costin“ visada rekomenduoja palikti tvarkaraštį su vietos registratūra ir jūsų svetaine, kad jis visada būtų prieinamas.

 

Apsilankykite vietose, kur svečiai gali apsistoti

„Remiantis ne miesto svečių skaičiumi, mes beveik visada rekomenduojame užtikrinti mažiausiai du skirtingus viešbučio blokus skirtinguose kainų taškuose“, - sako „Costin“. "Mes dažnai derame dėl nuolaidų kambario kainos su vietiniais viešbučiais mūsų nuotakoms, atsižvelgiant į reikiamą kambarių skaičių." Jei pasirinksite viešbučius, norėsite, kad jie būtų arti vestuvių vietos, taip pat muziejų, parduotuvių, restoranų ir dar daugiau artimųjų. Ji sako, kad reikia nepamiršti, kad kai kurie svečiai pirmenybę teikia boutique stiliaus viešbučiams su žavesiu, o kitiems reikės prabangos, todėl turėkite omenyje šiuos samprotavimus.

 

Būkite miesto vadovas

Jūsų svečiai dėkoja už tai, kad nustatėte jiems siūlomą tvarkaraštį per vestuvių savaitgalį. Galų gale, jie gali nebūti aplankę šios vietos anksčiau, arba jie gali gerai nežinoti. „Mes pasveikino kokteilius, vakarienes ir priešpiečius prieš vestuvių dieną“, - sako Costinas. „Mes taip pat suplanavome grupines ekskursijas vietiniuose muziejuose, kad paskatintume grupinę veiklą. Nuotakos ir jaunikis taip pat dalyvaus kai kuriuose šiuose renginiuose, daugiau laiko praleisdami su šeima ir draugais, kurie keliavo iš toli. rekomenduoja karštus taškus patikrinti, - sako ji. „Maži dalykai, tokie kaip pasveikinimo krepšys su vietiniais gėrybėmis ir gerai organizuotas maršrutas su renginių tvarkaraščiu, visada yra malonus liesti.“