Ar Orlando Bloom planuoja pasiūlyti Katy Perry?


Fotografija: Kevin Mazur / Getty Images „The Weinstein Company“

Katy Perry ir Orlando Bloom turėjo sąžiningą atostogų, apdovanojimų parodymų datų ir PDA sugautų fotoaparatų dalį nuo jų santykių pradžios sausio mėnesį, todėl nenuostabu, kad „Perry-Bloom“ siuntėjai spėliojo apie ateitį. Na, ypatingi gerbėjai, jūsų maldos gali būti tiesiog atsakytos - a Žmonės šaltinis tiesiog atskleidė papildomą sultingą informaciją.

„Celebrity Couples“, kurių tikimės, taps 2016 m

Pirmieji dalykai pirmiausia: „jie dar neįtraukti“. Bet drumroll prašome… "Jie atrodo, kad jie eina tokiu būdu."

Matyt, „Bloom“ „visuomet sklinda apie Katy ir mano, kad milijonais būdų ji yra nuostabi“, - sako šaltinis. "Jis norėtų įsikurti su Katy ir turėti daugiau vaikų. Jis nebuvo toks rimtas apie mergaitę nuo Mirandos."

Negalima gauti taip pat susijaudinęs. Pasak kito šaltinio, šį kartą iš Perry perspektyvos: „Ji dar kartą nesišaukia didžiulio įsipareigojimo kaip ir santuoka, nebent ji mano, kad tai visiškai teisinga“. Šis dvejonės tariamai (ir suprantamai) yra dėl sunkios skyrybų su Russell Brand.

Vis dėlto, „Jie tikrai gerai sekėsi“, - sakė Perry draugas. "Katy suteikia jam erdvę, ir jie abu yra gana nepriklausomi. Jie rimtai vertina vieni kitus ir jų santykius."

Taigi prieš pridedant degalų į gandų malūną, visa tai gausite druskos grūdu. „Perry-Bloom“ kūdikis būtų būkite garbingi, nors…

Puikios Celebrity Kids nuotraukos vestuvėse