5 Galimybės pakeisti pavardę po vedybų


Fotografija: Bryan Gardner

Sprendžiant, kokio vardo reikia eiti po vestuvių dienos, yra keletas klausimų, kuriuos turėtumėte paklausti savęs, sako santykių ekspertas Maggie Reyes. Pirmiausia paklauskite savęs kodėl norite pakeisti savo vardą. Ar tai darote norėdami ką nors kitam? Ar jums patinka keitimo priežastys? Ar jūsų vardo keitimo idėja jus sužadina ar nerimauja? "Ką tu reiškia?" Reyes kelia. Kai atrasite atsakymus į šiuos klausimus, galite judėti į priekį. Štai keletas galimybių apsvarstyti.

Susiję klausimai: Ką reikia žinoti apie savo vardo keitimą po santuokos

Eikite abiem pavardėmis.

„Jūs galite pakeisti savo vardą teisėtai, kad galėtumėte pasirašyti kredito korteles ir pateikti mokesčių deklaracijas su savo vedamu vardu“, - sako Reyes. „Tačiau, jei esate sukaupę profesionalią reputaciją ir norėjote išlaikyti savo vardo nuosavybės vardo vardą, išsaugokite savo mergautinę pavardę.“ Nauda yra ta, kad jūs galite „gerbti abi puses“, - priduria Reyes. "Didelis klausimas, kurį paklausti, yra:" Ar aš trokštu nepriklausomybę ar priklausomybę? " Jei trokštate priklausyti, savo vardo keitimas visuose dokumentuose gali būti ritualas, panašus į šeimų prisijungimą ir labiau integruotas ... Jei trokštate nepriklausomybės, tuomet, turėdami du vardus, gali būti gerbiamas šis poreikis, taip pat naudojant santuokinis vardas praktiniais tikslais. “

Paverskite.

Kitas variantas yra susieti savo pavardę - kaip Hillary Rodham-Clinton - arba pridėti savo vyro pavardę be brūkšnelio, kuris yra įprasta daugelyje Pietų Amerikos praktikos, Reyes siūlo. „Tai gali būti paprastas būdas integruoti savo tapatybę kaip moterį ir moteris,“ - priduria ji. "Taip pat galite parašyti visus skirtingus vardų pasirinkimo derinius ant popieriaus lapo ir pamatyti, kuris žmogus jaučiasi gerai, ir kurie jaučiasi ne vietoje."

Eikite pagal naują pavadinimą.

Gali būti, kad jūs galite sugalvoti kažką visiškai originalo, kad pagerbtumėte abu savo pavardes, sako Reyes. Ji primena vieną porą, kuri nusprendė pakeisti savo pavardes, kad pagerbtų vieną iš jų senelių. „Kartais kuriant naujus ritualus, kaip pora, galite jaustis arčiau ir labiau susieti kaip komanda, su kuria susiduria pasaulis,“ sako Reyes. „Pasirinkimas, ką daryti su tavo pavarde, gali būti puikus būdas giliai aptarti, kas jums prasminga ir kas ne apie vestuves ir santuokas supančias sąlygas ir ritualus“.

Perjunkite į savo sutuoktinio pavardę.

Jei nesusiję su savo mergautine pavarde, „keisdami savo vardą į pavadinimą, kuris kiekvieną kartą girdi, kad tai gali būti puiki galimybė. Svarbu prisiminti tai, kad sprendimas priimamas pagal svarbiausius prioritetus. įskaitant tai, kaip norite jaustis apie savo tapatybę ir savo vardą, kai pradėsite savo vedybinį gyvenimą, - sako Reyes.

Apsigalvoti.

Visada atminkite, kad galite pakeisti savo vardą, nesvarbu, ką nuspręsite daryti iškart po to, kai susieti mazgas, sako Reyes. Ji primena vienos iš jos draugų padėtį, kuris savo pirmąjį dešimtmetį išlaikė savo mergautinę vardą, o vieną dieną nusprendė eiti savo vyro vardu ir jaustis puikiai. „Nėra nė vieno teisingo ar neteisingo būdo nuspręsti dėl jūsų vardo, kai susituoksite“, - priduria Reyes. „Jums paprasčiausiai yra geriausias ir autentiškiausias.“