5 dalykai, kuriuos turėtumėte padaryti, kad vestumėtės kaip „Pro“


Fotografija: Corbin Gurkin

Įtraukite auditoriją

Stebėjau šimtus ceremonijų, o tuos, kurie yra artimo draugo ar giminaičio, dažnai yra intymesni ir įdomesni dėl specialaus ryšio tarp pareigūno ir pora. Naudokite tai savo pranašumui ir kalbėkite užuojautai ir humorui; nebijokite būti žaismingais ir linksmais, taip pat rimtais.Jūs norite patraukti svečių dėmesį, o kai anekdotai ir pasakojimai apie porą ir jų pagarbą yra perleidžiami visą ceremoniją, tai palaiko žmones.

Įtraukti reikšmingą tekstą ir kotiruotes

Jei tu vedi porą iš dviejų skirtingų kultūrų ar kalbų, apsvarstykite galimybę naudoti tradicijas, žodžius ar skaitymus iš abiejų. Tiesiog nepamirškite išlaikyti trumpą ir saldus.

Raskite netikėtą vestuvių ceremoniją

Neskubėk

„Mūsų pirmasis instinktas yra skubėti iki galo“, - sako Lisa. „Tačiau skaitytojai ir nuotaka ir jaunikis gali kalbėti lėčiau, negu jie linkę. Jie taip pat gali pristabdyti, jei reikia. Auditorijos požiūriu, lėtesnė kalba ir pauzės rodo emocijas ir apgalvotumą. “Be to, nuotaka ir jaunikis norės mėgautis kiekvienu ceremonijos momentu, paimdami šypsosi veidus ir būti kuo arčiau. Aš prisimenu savo vestuves, ramią akmenį, sėdintį doko pusėje per visą ceremoniją. Kai Lisa išreiškė mus vyru ir žmona, paukštis skrido. Man tai buvo mylinčio Marko motinos, stebinčios mus, dvasia.

Tegul nuotaka ir jaunikis šviečia

Jūsų vaidmuo yra vadovauti ceremonijai kartu išlaikant dėmesį nuotaka ir jaunikiui. Paskatinkite juos rašyti savo pažadus, bet būkite pasirengę prisiminti, jei jie kovoja su tuo, ką pasakyti. Liza patarė man pradėti nuo „Aš tave myliu, nes ....“ Užsirašykite savo pagrindinius kalbėjimo taškus (galbūt net juos įsiminti), ir kartu bandykite, kad visi galėtumėte pasitikėti kalbėdami priešais kiekvieną dieną.

Kaip parašyti vestuvių įžadus, kurie atlaikytų laiko testą

Būkite ramūs, palaikantys buvimą

Darbas su draugu ar šeimos nariu turėtų būti įdomus nuotaka ir jaunikis, o ne stresas. Savo bendravime su pora būkite teigiami ir skatinami. Paimkite užrašus iš Lisa, kurie didelėje dieną mėgsta „paskatinti nuotaką ir jaunikį prisiminti, kad po to, kai jie pabučiavo, akimirką sustoja. Tai toks svarbus momentas, kurio jie nenorės praleisti. Jie ką tik pavertė sutuoktine pora, o jų artimieji užklupo juos ir juos supa laimę. Idealiu atveju, jie pažvelgtų į savo svečius, laikys rankas, kvėpuotų ir leistų jai nuskęsti. “

Gaukite „Alison“ patarimų, kaip vestuvių be streso